ست رنگ لاک با رنگ لباس lacquer color clothing

ست رنگ لاک با رنگ لباس lacquer color clothing

ست رنگ لاک با رنگ لباس
lacquer color clothing
ست کردن رنگ لاک با لباس فکر خیلی جالبی است و باعث می شود شما شیک‌پوش و خاص به‌ چشم بیایید. می‌توانید رنگ لاک را با اکسسوری­هایی هم که دارید ست کنید.
Lacquer color set with clothing color
Setting the color of lacquer with clothes is a very interesting thought and makes you look stylish and special. You can also set the color of the lacquer with the accessories you have.

 

ست رنگ لاک با رنگ لباس

عکس مطلب ست رنگ لاک با رنگ لباس
ست رنگ لاک با رنگ لباس

توضیحات کامل مطلب ست رنگ لاک با رنگ لباس

ست کردن رنگ لاک با لباس مشکی

چنانچه رنگ لباس مجلسی شما مشکی باشد حق انتخاب بسیاری برای رنگ دیگر اکسسوری­ها دارید. مشکی به عنوان یک رنگ خنثی به حساب می آید و به آسانی با بیشتر رنگ­ها ست می­شود. بنابراین بهتر است که رنگی را برای لاک انتخاب کنید که به پوست دست شما بیاد و با اکسسوری­ها ست باشد."تبلیغات ویژه فان طب"
ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس,با هر رنگ لباس مجلسی چه لاکی بزنیم

راهنمای ست کردن لاک با لباس

ست کردن رنگ لاک با لباس قرمز

رنگ قرمز به تنهایی عشق، هیجان و انرژی را به محیط انتقال می دهد بنابراین چنانچه از مدل لباس مجلسی بلند قرمز استفاده می کنید تلاش کنید که از لاک­های ملایم  استفاده کنید تا تعادل را در تیپ خود به وجود بیاورید. سفید چرک یکی از بهترین رنگهاست و فرم کلاسیک و شیکی به شما می­دهد.

رنگ لاک مشکی نیز زیبایی خاصی در تیپ شما به وجود می آورد. لاک طوسی و حتی قرمز هم خیلی مناسب هستند و با مدل لباس مجلسی کوتاه قرمز ترکیب بسیار جذابی برای شما ایجاد می کند.

ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس,شیک ترین ست های رنگ لباس با لاک

ترفندهای لاک زدن و ست کردن لاک با لباس

ست کردن رنگ لاک با لباس سفید

لباس مجلسی سفید را می­توانید با هر رنگ لاکی که دوست دارید ست کنید. رنگ لاک هایی که با رنگ­های دیگر سخت ست می­شود را می­توانید با این رنگ لباس انتخاب کنید.

لاک قرمز و یا مشکی تضاد بسیار جذابی با رنگ سفید لباس شما دارد و شما را از داشتن تیپ یک دست و یکسان خلاص می­کند.

ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس,ست های زیبای لاک و لباس

با هر رنگ لباس مجلسی چه لاکی بزنیم

ست کردن رنگ لاک با لباس بنفش

چنانچه از رنگ بنفش برای لباس مجلسی خود استفاده می­کنید به طیف و تناژ رنگ بنفشی که مشخص کرده اید بستگی دارد و می توانید از رنگ­های سفید، زرد، نارنجی، قرمز، یاسی و کالباسی برای لاک خود استفاده کنید. حتی می توانید از اکلیل برای زیباتر کردن طرح ناخن­های خود استفاده کنید.

ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس,ست های زیبای لاک و لباس

شیک ترین ست های رنگ لباس با لاک

ست کردن رنگ لاک با لباس آبی

چنانچه به دنبال مد هستید و مدل لباس مجلسی شما به رنگ آبی است باید از رنگ­های قرمز، طوسی و سفید  برای زیباتر کردن ناخن­های خود استفاده کنید. لاک زرد هم تیپ شما را خیلی فریبنده و جذاب می­کند.

ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس,رنگ لاک ناخن تان را با لباستان ست کنید

ست های زیبای لاک و لباس

ست کردن رنگ لاک با لباس صورتی

رنگ صورتی یکی از رنگ­های مناسب برای لباس مجلسی دخترانه است که از ترکیب رنگ سفید و قرمز تهیه می شود بنابراین می­توان گفت که یکی از رنگ­های مناسب و هماهنگ با آن رنگ سفید است که می­توانید برای ناخن­های خود استفاده کنید.

رنگ­های متالیک، سرمه ای و مشکی با لباس صورتی زیبا می شود و به ناخن­های کوتاه، زیبایی ویژه ای می­دهند.

ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس, ترفندهای لاک زدن و ست کردن لاک با لباس

با هر رنگ لباس چه رنگ لاکی ست کنیم

ست کردن رنگ لاک با لباس طلایی

رنگ طلایی خودش به تنهایی تیپ شما را با با عظمت و با شکوه می­ کند بنابراین بهتر است که از برق ناخن و یا لاک­های کم رنگ و بی رنگ استفاده کنید تا همه نگاههای اطرافیان به لباستان جمع باشد. چنانچه مدل لباس مجلسی پولک داشته باشد و آن را با لاک کرم رنگ ست کنید با سلیقه بودن خود را رسانده اید.

ولی چنانچه دوست دارید که ناخن­های شما رنگ و طرح داشته باشد می­توانید از رنگ­های ترکیبی سفید، مشکی و طلایی استفاده کنید. رنگ لاک زرشکی نیز با لباس طلایی خیلی همخوانی دارد و استایل جذاب و شیکی را ایجاد می کند.

ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس, ترفندهای لاک زدن و ست کردن لاک با لباس

رنگ لاک ناخن تان را با لباستان ست کنید

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

برچسب و تگ های مطلب ست رنگ لاک با رنگ لباس:

ست رنگ لاک با رنگ لباس, راهنمای ست کردن لاک با لباس, ترفندهای لاک زدن و ست کردن لاک با لباس, با هر رنگ لباس مجلسی چه لاکی بزنیم, شیک ترین ست های رنگ لباس با لاک, ست های زیبای لاک و لباس, با هر رنگ لباس چه رنگ لاکی ست کنیم, رنگ لاک ناخن تان را با لباستان ست کنید
,

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥