دستگاه مایع پاش سنسور دار

دستگاه مایع پاش سنسوردار اصل


خرید آنلاین دستگاه مایع پاش سنسور دار,Liquid sprayer with sensor,دستگاه مایع پاش سنسور دار اصل,خرید اینترنتی دستگاه مایع پاش سنسور دار,تخفیفانه دستگاه مایع پاش سنسور دار,خرید پستی دستگاه مایع پاش سنسور دار,

قیمت محصول دستگاه مایع پاش سنسور دار ممکن است تغییر کند

خرید پیامکی
حراج
فروش ویژه
خرید پستی و ارزان

خرید آسان دستگاه مایع پاش سنسور دار
Liquid sprayer with sensor
این روز ها با افزایش کرونا نیاز ما انسان ها به مایع های ضدعفونی نیز افزایش می یابد.برای این کار استفاده از مایع پاش های دستی ، غیر بهداشتی می باشد. بنابراین بهترین مایع پاش برای استفاده در محل کار ، اداره ها ، منازل و مکان های عمومی ، مایع پاش هوشمند می باشد. این مدل مایع پاش علاوه بر بهداشتی بودن ، در صرفه جویی و کنترل میزان مایع های ضدعفونی نیز بسیار موثراند.
These days, with the increase of Corona, the need of us humans for disinfectant liquids also increases. For this purpose, it is unhygienic to use manual liquid sprayers. Therefore, the best sprinkler for use at work, offices, homes and public places is a smart sprinkler. In addition to being hygienic, this liquid spray model is also very effective in saving and controlling the amount of disinfectant liquids.

همبازار
مقایسه قیمت با دیجی کالا

لینک محصول دستگاه مایع پاش سنسور دار

http://tak91.ir/product.php?id=4222باسلام
محصول اصل و با کیفیت

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

قیمت محصول بسیار ارزان است
قیمت : 280,000 تومان
كمترین قیمت محصول نسبت به دیگر فروشگاه ها

با تخفیف قیمت : 280,000 تومان

محصول معرفی شده با بهترین کیفیت و طبق تصویر مطلب ارسال خواهد شد

خرید با تخفیف ویژه

ویژگی های محصول کامل و جامع می باشد

معرفی اجمالی محصول کامل در سایت درج شده است

عکس محصول دستگاه مایع پاش سنسور دار

اطلاعاتی درخواستی از شما برای خرید محصول
نام و نام خانوادگی
آدرس دقیق با کد پستی
شماره تلفن در دسترس
شهر و استان در قسمت خرید پستی وارد نمایید .

دستگاه مایع پاش سنسور دار اصل
دستگاه مایع پاش سنسور دار اصل

مشخصات، قیمت و خرید دستگاه مایع پاش سنسور دار اصل

دستگاه مایع پاش سنسور دار

این روز ها با افزایش کرونا نیاز ما انسان ها به مایع های ضدعفونی نیز افزایش می یابد.برای این کار استفاده از مایع پاش های دستی ، غیر بهداشتی می باشد. بنابراین بهترین مایع پاش برای استفاده در محل کار ، اداره ها ، منازل و مکان های عمومی ، مایع پاش هوشمند می باشد. این مدل مایع پاش علاوه بر بهداشتی بودن ، در صرفه جویی و کنترل میزان مایع های ضدعفونی نیز بسیار موثراند.درادامه به بررسی ویژگی های این دستگاه می پردازیم.

دستگاه مایع پاش سنسور دار دارای ظرفیت 350 میلی لیتر و وزن خالص 204 گرم می باشد. ابعاد این محصول 19×10.5×7.5 سانتی متر است.جنس بدنه این محصول از پلاستیک ABS مرغوب می باشد. از کاربرد ویژه و متمایز این افشانه هوشمند داشتن سنسور تشخیص دست می باشد تا در صورت حس کردن دست در نزدیک خود، بتواند مایع ذرا بپاشد. این افشانه با ابعاد مناسب خود قابل حمل و قرارگرفتن در هرمحلی می باشد. طی مدت زمان یک ثانیه پاشش را انجام می دهد. برای راه اندازی این دستگاه کافی است چهارعدد باتری قلمی را درون آن قراردهید تا بیش از 1500 بار پاشش انجام دهد. زمانی که از دستگاه استفاده نکنید، بدون خاموش کردن دستی دستگاه وارد حالت استند بای می شود.

دمای مناسب برای کارکرد این دستگاه مایع پاش بین 5 تا 40 درجه سانتی گراد می باشد.توصیه می شود این دستگاه را در نور مستقیم آفتاب قرارندهید. ولتاژ نامی آن 6 ولت است. مراحل کار دستگاه بدین صورت است : ابتدا کلید دستگاه را لمس کنید تا چراغ آبی دستگاه روشن شود. در اینصورت حالت یک دستگاه فعال می شود و با نزدیک شدن دست، پاشش طی مدت 1ثانیه صورن میگیرد. با لمس دوم کلید ، چراغ بنفش روشن می شود. چراغ بنفش حالت دوم است که طی مدت 0.7 ثانیه پاشش انحام میدهد. برای خاموش کردن هم کافیست پس از این دوحالت یک بار دیگر کلید را فشاردهید تا نور قرمز .05 ثانیه روشن و سپس دستگاه خاموش شود. در صورتی که باتری دستگاه ضعیف باشد. زمانیکه دستتان را جلوی سنسور بگیرید؛ نور قرمز روشن می شود و بدین شکل به شما نشان می دهد باتری ضعیف است. دستگاه مایع پاش هوشمند بهترین انتخاب برای صرفه جویی در هزینه و زمان و همچنین رعایت مسائل بهداشتی به استاندارد ترین روش می باشد.

قیمت این محصول280000 تومان

خرید ارزان دستگاه مایع پاش سنسور دار اصل

***

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥