میکاپ و آرایش مخصوص تولد

میکاپ تولد چگونه باشد؟
make birthday makeup
میکاپ تولد
میکاپ مناسب برای جشن تولد
چنانچه آرایش تولد طبیعی و لایت باشد چهره واقعی تان را نشان میدهد بسیار جذاب است ، باید تلاش کنید در کمترین زمان ممکن، آرایش کم و طبیعی اما جذاب داشته باشید.
What about birthday makeup?
Birthday makeup
Perfect make-up for a birthday party
If the natural and light birthday make-up shows your real face, it is very attractive, you should try to have a low and natural but attractive make-up in the shortest possible time.

 

میکاپ تولد چگونه باشد؟

عکس مطلب میکاپ تولد چگونه باشد؟
میکاپ تولد چگونه باشد؟

توضیحات کامل مطلب میکاپ تولد چگونه باشد؟

میکاپ تولد

برای آنکه آرایش برای تولد به زیبایی روی صورتش شما بنشیند، بهتر است تا پوست خود را آماده کنید:"تبلیغات ویژه فان طب"

صورتتان را تمیز کنید

پیش از آرایش‌ برای تولد، باید صورتتان را تمیز کنید. از پاک کننده‌ مناسب استفاده کنید و صورتتان را با آب ولرم بشویید و آنگاه با حوله خشک کنید.

به پوست خود مرطوب کننده بزنید

پیش از آرایش برای تولد مرطوب ‌کردن مهم است چون چربی طبیعی صورت را نگه می‌ دارد و از پوسته شدن صورت یا خشکی آن پیشگیری می‌ کند. از مرطوب کننده‌ ای مناسب نوع پوستتان، بدون چربی استفاده کنید، در نتیجه روزنه های صورت بسته نمی شوند. کمی قطره مرطوب کننده روی صورتتان بزنید و روی همه صورت بکشید.

میکاپ تولد,میکاپ تولد چگونه باشد,آرایش برای تولد

آرایش برای تولد

پرایمر بزنید

پیش از آرایش پرایمر استفاده کنید چون به دوام آرایشتان کمک می‌ کند. چنانچه مهمانی تا دیروقت می باشد، پرایمر سبب می‌ شود به آرایش دوباره احتیاج نداشته باشید. همینطور صورتتان را بیشتر مات می‌ کند، که درنهایت صورت را براق نمی‌ کند.

– پرایمر زیاد استفاده نکنید.پرایمر را دور چشم نزنید چون پس از آن باید پرایمر چشم استفاده کنید. مطمئن باشید که مرطوب کننده خشک شده باشد، بعد پرایمر بزنید.

– پس از زدن پرایمر، بگذارید چند دقیقه پرایمر روی صورت بخوابد.

از فوندانسیون استفاده کنید

پس از اینکه پرایمر خشک شد، از فوندانسیون روی صورت استفاده کنید و با اسفنج فومی، انگشت یا براش فوندانسیون را پخش کنید. از فونداسیونی استفاده کنید که برای پوستتان مناسب باشد و تلاش کنید فونداسیونی استفاده کنید که به رنگ پوستتان نزدیک باشد. چنانچه مطمئن نیستید، اول قدری روی فک‌تان تست کنید و در روشنایی به پوستتان نگاه کنید، اگر هماهنگ با پوستتان بود استفاده کنید.

– برای پخش فونداسیون قدری، فونداسیون را از میان صورتتان آغاز کنید (پیشانی، بینی، گونه ها و چانه). آنگاه، فونداسیون را به صورت بمالید و از وسط صورت به طرف بیرون بکشید.

– مراقب اختلاف رنگ میان گردن و فک باشید.

میکاپ تولد,میکاپ تولد چگونه باشد,میکاپ مناسب برای جشن تولد

میکاپ مناسب برای جشن تولد

لکه ها و قسمت های تیره را بپوشانید

برای آماده سازی صورت برای آرایش برای تولد از کانسیلر همرنگ پوست استفاده کنید؛ چند قطره کانسیلر به نقاط لکه دار بزنید. بعد به آهستگی با انگشت وسطتان بمالید. زمان مالیدن آن، زیاد فشار وارد نکنید که قرمزی به وجود بیاید یا حتی خود کانسیلر نیز پاک شود. به همین علت بهتر است از انگشت وسط استفاده کنید، زیرا با انگشتان دیگر، امکان دارد فشار زیادی به وجود بیاورد.

– همینطور می توانید چشمانتان را با کانسیلر برجسته کنید. کانسیلر را زیر پلک پایینتان بزنید و قدری آن را بمالید. چنانچه این برجستگی طبیعی نشان دهد، تا زمانی که قسمت زیر چشم تان روشن نشده، با انگشتان آن را بمالید.

حال پوستتان آماده است برای آرایش، ادامه آرایشتان را طبیعی و لایت انجام دهید.

میکاپ تولد,میکاپ تولد چگونه باشد,آرایش مناسب برای جشن تولد

آرایش مناسب برای جشن تولد

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

برچسب و تگ های مطلب میکاپ تولد چگونه باشد؟:

میکاپ تولد چگونه باشد؟, میکاپ تولد, میکاپ تولد چگونه باشد, چگونگی میکاپ تولد, آرایش برای تولد, میکاپ مناسب برای جشن تولد, آرایش مناسب برای جشن تولد
,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥