خودروی مرسدس +350 EQE

خودروی مرسدس +350 EQE

نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر | رقیب آلمانی و جذاب تسلا
Mercedes +350 EQE car
EQE شبیه یک همتای منطقی تمام الکتریکی برای کلاس E مرسدس است.
A look at the Mercedes EQE 350 + with pictures Tesla’s attractive German competitor
The EQE looks like a logical all-electric counterpart to the Mercedes E-Class.

 

نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا

عکس مطلب نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر  رقیب آلمانی و جذاب تسلا

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا,عکس نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا,سئو نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا,مقاله نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا,

توضیحات کامل مطلب نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از اتواکسپرس، برد مسافت واقعا چشمگیر برگ برنده EQE محسوب می‌شود، در عین حال سرعت شارژ شدن نیز سریع‌تر است.

عملکرد کافی، سواری عمدتا راحت، بهبود صدا و فناوری فوق‌العاده در این نسخه به این معنی است که +350 EQE یک خودروی برقی ممتاز گران‌قیمت، اما جذاب است.

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

چندی پیش، اگر می‌خواستید یک سدان برقی ممتاز داشته باشید، تسلا مدل S تنها گزینه شما بود. اما با توجه محدودیت‌های فروش تسلا در اروپا، این مرسدس EQE یک خودروی فوق‌العاده جذاب به حساب می‌آید.

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

EQE دارای یک باتری ۹۰ کیلووات ساعتی است که در فاصله بین دو محور آن قرار دارد. EQE تا ۶۳۰ کیلومتر برد را ارائه می‌دهد که عدد جذابی محسوب می‌شود.

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

به طور رسمی، شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر آن، ۶.۴ ثانیه است، اما به هر حال این مرسدس برای تقریبا هر موقعیت روزانه خود، به اندازه کافی سریع است.

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

وزن بالای ۲۳۵۵ کیلوگرمی EQE به این معنی است که خودروی سبکی نیست. در جاده‌های روستایی، شاسی برای مهار پارگی‌ها و برآمدگی‌های تهاجمی‌تر در مسیر آسفالت تلاش می‌کند و خودرو احساس وزن می‌کند که این مانور را کمی سخت‌تر می‌کند.

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

قیمت این خودرو کمی بیش از ۳.۵ میلیارد تومان است. میزان قدرتی که موتور این خودروی برقی تولید می‌کند، معادل ۲۸۸ اسب‌بخار و گشتاوری معادل ۵۶۵ نیوتن‌متر است.

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

حداکثر سرعت آن نیز به عدد ۲۰۸ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

 خودروی برقی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

منابع : بیتوته و همشهری آنلاین

برچسب و تگ های مطلب نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا:

نگاهی به مرسدس +EQE 350 به همراه تصاویر رقیب آلمانی و جذاب تسلا, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی
,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥