قابلیت جدید تلگرام معرفی شد Telegram

قابلیت جدید تلگرام معرفی شد Telegram App

قابلیت جدید تلگرام معرفی شد
New Telegram feature
تلگرام یکی از پیام‌رسان‌هایی است که همواره توانسته خدمات جدید و متنوعی را به مخاطبان خودش ارائه دهد و آن‌ها را راضی نگه دارد. این برنامه اخیرا یک به روزرسانی جدید داده و آن هم این است که سقف تماس ویدئویی را از ۳۰ نفر به ۱۰۰۰ نفر رسانده است به طوری که می‌توان با آن همایش برگزار کرد.
New Telegram feature was introduced
New Telegram feature
Telegram is one of the messengers that has always been able to offer new and diverse services to its audience and keep them satisfied. The program recently released a new update, which is to increase the video call limit from 30 to 1,000 so that conferences can be held with it.

 

قابلیت جدید تلگرام معرفی شد

عکس مطلب قابلیت جدید تلگرام معرفی شد
قابلیت جدید تلگرام معرفی شد

توضیحات کامل مطلب قابلیت جدید تلگرام معرفی شد

با توجه به همه گیری کرونای دلتا به نظر می‌رسد، این امکان یکی از نیازهای اساسی کاربران فضای مجازی بود احتمالا با در دسترس قرار گرفتن این خدمت جدید، کاربران تلگران نسبت به قبل افزایش داشته باشد."تبلیغات ویژه فان طب"

برگزاری همایش، قابلیت جدید تلگرام

یکی از نکات مثبت این امکان جدید این است که از بین ۱۰۰۰ نفری که در تماس تصویری حضور دارند، ۳۰ نفر می‌توانند داده‌ها و اطلاعات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.در واقع تلگرام با این طرح تمام امکانات دیگر اپلیکیشن‌ها را به خود اضافه کرده است و اگر بتواند استوری یاهمان داستان را که در توئیتر و اینستاگرام موجود است، به نرم افزار خود اضافه کند، آن را تبدیل به یک اَبَر پیام‌رسان خواهد کرد.

چرا که تلگرام اخیرا مانند کلاب‌هاوس قابلیت ایجاد جلسه صوتی و مانند واتساپ قابلیت تماس صوتی و تصویری را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است. علاوه بر این موارد از دیگر خدمات این نرم‌افزار می‌توان به امکان ایجاد گروه، کانال، ربات، چت‌های محرمانه، تلگراف و ایجاد پوشه‌های سفارشی اشاره کرد.این برنامه در سال ۱۳۹۲ و همزمان با ناکارآمد شدن وایبر به طور گسترده در دسترس مردم ایران قرار گرفت و در اردیبهشت ۱۳۹۷ فیلتر شد.

پیش از فیلترینگ، بیش از ۸۰ درصد از کاربران ایرانی از تلگرام استفاده می‌کردند و کسب و کارهای اینترنتی خود را در کانال‌ها و گروه‌های اینترنتی انجام می‌دادند. هرچند که پس از فیلترینگ تعداد اعضا کم نشد، اما عمده کسب و کارهای اینترنتی خدمات فروش خود را به صفحات اینستاگرامی انتقال دادند.در حال حاضر نیز بیش از ۴۰ میلیون نفر در این پیام‌رسان فعالیت می‌کنند. اما مجلس به دنبال این است که کابران حتی با استفاده از فیلترشکن نیز نتوانند به آن وصل شوند. مجلس این تصمیم را برای همه‌ی پیامرسان‌های خارجی و سرویس‌های اینترنتی اجرا می‌کند.

برچسب و تگ های مطلب قابلیت جدید تلگرام معرفی شد :

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥