توسعه NFT در اینستاگرام

توسعه NFT در اینستاگرامح

توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد
NFT development on Instagram
اینستاگرام پس از عرضه آزمایشی قابلیتهای NFT در ماه مه، پشتیبانی از این قابلیتها را به بیش از ۱۰۰ کشور در آفریقا، آسیا اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکا توسعه می دهد.
International development of NFT support on Instagram has begun
Following the beta launch of NFT capabilities in May, Instagram is expanding support for these capabilities to more than 100 countries in Africa, Asia Pacific, the Middle East, and the Americas.

 

توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد

عکس مطلب توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد"تبلیغات ویژه فان طب"
توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد,عکس توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد,سئو توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد,مقاله توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد,

توضیحات کامل مطلب توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد

اگرچه بازار NFT یا توکن غیرقابل معاوضه افول کرده است اما باعث نشده است که اینستاگرام تلاشهای خود در زمینه کلکسیونهای دیجیتالی را مضاعف نکند و اکنون توسعه بین المللی پشتیبانی از NFT برای کاربران و شرکتها در بیش از ۱۰۰ کشور جهان را آغاز کرده است.

قابلیت NFT اینستاگرام به کاربران امکان می دهد NFT ها را در فید، پیامهای خود و همچنین استیکرهای واقعیت افزوده در استوری به اشتراک بگذارند و سازندگان و کلکسیونرهای NFT می توانند به صورت خودکار تگ شوند. کاربران هنوز نمی توانند در اینستاگرام، NFT ها را خرید یا فروش کنند اما مِتا پلتفرمز – شرکت مادر اینستاگرام- اعلام کرده که سرگرم کار برای راه اندازی یک بازار است.

اینستاگرام در حال حاضر از کیفهای شرکتهایی نظیر کوین بیس و داپر و همچنین رینبو، مِتاماسک و تراست والت حمایت می کند. علاوه بر بلاک چینهای اتریوم و پالیگان، از فلو نیز پشتیبانی خواهد کرد.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، مارک زاکربرگ، مدیرعامل مِتا پلتفرمز، در یک پست اینستاگرام، توسعه قابلیتهای NFT در این اپلیکیشن را اعلام کرد.

منبع : ایسنا

برچسب و تگ های مطلب توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد:

توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ,گوشی موبایل,گوشی سامسونگ,گوشی نوکیا,گوشی سونی,گوشی سونی اریکسون,گوشی htc,گوشی ال جی,تبلت,تبلت سامسونگ,تلویزیون lcd,تلویزیون led,تلویزیون پلاسما,آیفون,اپل,آی پد,دوربین عکاسی,آندروید,لپ تاپ,لپ تاپ دل,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥