همه چیز درباره موزن بینی nose hair trimmer

همه چیز درباره موزن بینی nose hair trimmer

همه چیز درباره موزن بینی
nose hair trimmer
در صورتی که موهای بینی شما خیلی بلند هستند یا فرم بینی تان به شکلی است که موهایش نمایان است و ظاهرش را دوست ندارید بهترین روش استفاده از موزن بینی است.
Everything about nasal scales
If your nose hair is very long or the shape of your nose is such that its hair is visible and you do not like its appearance, the best way is to use a nasal scale.

 

راهنمای خرید موزن بینی + انواع سری موزن بینی

عکس مطلب راهنمای خرید موزن بینی + انواع سری موزن بینی
راهنمای خرید موزن بینی + انواع سری موزن بینی

توضیحات کامل مطلب راهنمای خرید موزن بینی + انواع سری موزن بینی

همه چیز درباره موزن بینی

در صورتی که موهای بینی شما خیلی بلند هستند یا فرم بینی تان به شکلی است که موهایش نمایان است و ظاهرش را دوست ندارید بهترین روش استفاده از موزن بینی است.

موزن بینی چی خوبه ؟

موهای بینی اولین سد محافظتی از سیستم دستگاه تنفس برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به درون بینی است ، بنابراین وجودشان برای حفظ سلامت بدن و سیستم تنفسی ضروری است ولی اگر موهای بینی شما به قدری بلند است که برایتان مشکل ساز شده است میتوانید برای کوتاه کردنشان از انواع موزن بینی استفاده کنید.

برخی افراد از وکس یا موچین برای کندن موهای بینی استفاده می کنند که کاری بسیار دردناک است ضمن این که احتمال ابتلا به عفونت ر بالا می برد. بخشی در بینی وجود دارد که به نام مثلث مرگ شناخته میشود ، برآمدگی بینی که به گوشه های لب می رسد ، در صورتی که این قسمت از بینی دچار عفونت شود احتمال سرایت عفونت به مغز را بسیار بالا می برد.

برخی برای کوتاه کردن موهای بینی از قیچی های کوچک استفاده می کنند که نیاز به مهارت زیادی دارد و با توجه به تیز بودن نوک قیچی ها کوچکترین لغزشی میتواند منجر به ایجاد زخمی دردناک در بینی شده که احتمال عفونتش زیاد است .

اگر نگران مشکلات زیبایی هستید که موهای بینی موجب آن  شده بهتر است به جای از ریشه کندن موهای بینی ، آن ها را کوتاه کنید.

موزن بینی معمولا طوری طراحی شده که ضمن کوتاه کردن موهای داخل بینی به قسمت های حساس اطراف بینی ، آسیب نرساند.

حداکثر زمانی که برای کوتاه کردن موی بینی با موزن نیاز دارید هفته ای 2 – 3 دقیقه است.

از موزن بینی میتوانید  برای گوش هم استفاده کنید ، اگر موهای ورودی گوش شما به صورت غیر طبیعی بلند و ضخیم و ناخوشایند است و از نظر زیبایی برای شما مشکل ساز شده است،  میتوانید با موزن بینی آن ها را به سادگی و بدون دردسر کوتاه کنید.

موزن بینی چی خوبه ؟ موزن بینی به دو گروه دستی   و برقی یا باتری ای  تقسیم می شوند. موزن بینی دستی مثل یک قیچی کوچک است که انتهای گردی دارد . موزن بینی برقی تیغه های ریزی دارد که در یک محافظ پلاستیکی یا فلزی قرار گرفته اند و با چرخش موهای بینی را کوتاه میکنند.

موزن بینی برقی, موزن بینی, موزن بینی چیست

خرید موزن بینی

موزن بینی چی بخرم؟

قبل از این که بخواهید برند خاصی را برای خرید موزن بینی انتخاب کنید باید یک سری نکات کلی را در نظر داشته باشید.

ارزان ترین نوع موزن بینی ، موزن دستی است ولی استفاده از آن ها نیاز به صبر و حوصله  دارد .

موزن هایی که با باتری کار میکنند ، بسیار سبک وزن هستند ولی حتما باید سطح صدای موزن هنگام کار کردن را بررسی کنید.

اگر میزان سر و صدای موزن برای شما اهمیت دارد از فروشنده بخواهید انواع کم صدا را به شما معرفی کند.

اگر اغلب در حمام اصلاح می کنید حتما از انواع موزن ضد آب با بدنه استیل استفاده کنید.  برندهای معتبر و با کیفیت موزن معمولا از جنس استیل هستند .

موزن های ضد آب را به راحتی میتوانید بشویید ولی موزن هایی که ضد آب نیستند باید برای شستشو تیغه را از بدنه جدا کنید که آب به بدنه موزن نرسد.

معمولا برای شستشوی راحت تر موزن بینی ، تولید کننده برس مخصوص شستشو را در بسته بندی ارائه میکند.

کوچک بودن موزن بینی اهمیت بسیار زیادی در راحتی هنگام استفاده دارد به خصوص اگر زیاد مسافرت می روید حتما موزنی را انتخاب کنید که قابلیت حمل نقل داشته باشد.

راحتی در دست گرفتن موزن بینی هم  یکی از نکات مهم است که هنگام خرید باید در نظر بگیرید و بررسی کنید که  برای نوع استفاده شما راحت و کاربردی باشد.

برخی دستگاه های موزن گوشن و بینی یک چراغ برای دید بهتر دارند، در صورتی که این مزیت برایتان ضروری است حتما به مشخصات دستگاه دقت کنید.

انواع سری موزن بینی, راهنمای خرید موزن بینی, موزن بینی برقی

انواع موزن بینی

انواع سری موزن بینی

امروزه سه نوع کلی سری برای موزن بینی ساخته می شود.

موزن بینی با سر چرخشی

موزن بینی با سر دوار و چرخشی طرفداران زیادی دارد و بسیار محبوب است، سر این موزن کوچک و کوتاه است و به راحتی وارد نوک بینی و گوش می شود و با دو تیغه ای که در حال چرخش است موها را کوتاه می کند. از آن جا که سر این موزن کوتاه است بنابراین احتمال این که به آخر بینی برسد وجود ندارد و نمیتواند آسیبی به بافت حساس انتهای بینی برساند.

موزن بینی با سری محافظ فویلی

این نوع موزن درست مانند تیغ یک محافظ فویلی دارد و لبه تیغه ای آن به پهلو قرار گرفتهاست تا به راحتی موهای داخل بینی را کوتاه کند و تیغه آنزیر مخافظ قرار گرفته است .

موزن بینی با سری اصلاح کننده جانبی

این موزن ها در پست ریش تراش قرار می گیرند و برای کسانی مناسب هستند که دستگاه چند کاره استفاده می کنند که البته کار با آن ها به راحتی موزن های تخصصی بینی نیست.

مقایسه موزن بینی برقی و باتری ای

برخی موزن های گوش و بینی برای استفاده باید به برق وصل باشند و برخی دیگر با باتری قلمی و نیم قلمی کار می کنند و نیاز به برق شهری ندارند.

مصرف باتری موزن بینی بسیارزیاد است بنابراین همیشه قبل از استفاده باید از وجود باتری یدکی در خانه مطمئن شوید.

برخی موزن ها از  باتری و برق استفاده می کنند و باتری قابل شارژ دارند که معمولا کاربردی تر هستند و البته قیمت بالاتری دارند.

راهنمای خرید موزن بینی, موزن بینی برقی

موزن بینی چند کاره

آیا خرید موزن بینی چند کاره به صرفه است؟

موزن های بینی چند منظوره طرفداران خاص خودشان را دارند ، برخی موزن های بینی قابلیتهای اضافه دارند که قیمتشان را بالاتر می برد از جمله سری های مخصوص برای اصلاح موی گوش ، خط ریش و زدن موی صورت .

اگر میخواهید دستگاهی بخرید که علاوه بر زدن موی بینی و گوش  با آن خط ریش و ابرو را هم مرتب کنید میتوانید از دستگاه اصلاح موی بینی که چند سری اضافه دارد استفاده کنید.

البته بر اساس تجربه میتواند گفت دستگاه های چند کاره نمیتوانند عملکرد اصلی را به خوبی دستگاه های تخصصی انجام دهند مگر در مواردی که برند تولید کننده بسیار حرفه ای و معتبر باشد.

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

برچسب و تگ های مطلب راهنمای خرید موزن بینی + انواع سری موزن بینی:

راهنمای خرید موزن بینی + انواع سری موزن بینی, خرید موزن بینی, موزن بینی چی خوبه, موزن بینی چی بخرم, انواع سری موزن بینی, راهنمای خرید موزن بینی, موزن بینی برقی, موزن بینی, موزن بینی چیست, قیمت موزن بینی, موزن بینی و گوش, موزن بینی شارژی
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥