عکس روز ناسا NASA از تغذیه فضانوردان

عکس روز ناسا NASA از تغذیه فضانوردان

عکس روز ناسا NASA از تغذیه فضانوردان
Nutrition of astronauts
سازمان هوانوردی ایالات متحده، تصویر امروز این آژانس از فعالیت‌های فضایی را به تغذیه فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی اختصاص داده است.
NASA Day photo of astronauts feeding
Nutrition of astronauts
The United States Aviation Authority today dedicated the agency’s image of space activities to feeding astronauts on the International Space Station.

 

عکس روز ناسا از تغذیه فضانوردان

عکس مطلب عکس روز ناسا از تغذیه فضانوردان
عکس روز ناسا از تغذیه فضانوردان

توضیحات کامل مطلب عکس روز ناسا از تغذیه فضانوردان

به گزارس فارس به نقل از ناسا، سازمان هوانوردی ایالات متحده، ناسا تصویر امروز این آژانس از فعالیت‌های فضایی را به تغذیه فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی اختصاص داده است."تبلیغات ویژه فان طب"

به گفته فضانوردان حاضر در این ایستگاه، موفقیت هر مأموریت متکی به غذای فراوان، مغذی و لذت بخش است. تحقیقات فزاینده‌ای به دنبال افزایش راه‌های بهبود غذا با افزایش طول ماموریت‌های ایستگاه فضایی است. اعضای خدمه ایستگاه به کار بر روی دو تحقیق فعلی مرتبط با غذا ادامه می‌دهند و آن هم پرورش گیاه و سبزی در ایستگاه فضایی بین‌المللی است.

با تلاش‌های فضانوردان مأموریت و به‌ویژه باغبانی «مایکل هاپکینز» در فضا، خدمه‌ ایستگاه فضایی بین‌المللی در اریبهشت ماه موفق به پرورش گیاهان در حجم زیاد شدند و حتی به‌عنوان مواد تازه از آنها همراه غذا استفاده کردند.

«مایکل هاپکینز» (Michael Hopkins) فضانورد ناسا در مأموریت «اعزام ۶۴» (Expedition ۶۴) و فرمانده مأموریت کرو-۱ ناسا و اسپیس‌ایکس در طول مدت اقامت خود در ایستگاه فضایی ۴ آزمایش «سامانه‌ی تولید سبزیجات» یا «وجی» (Veggie) را پیش برد که برداشت از دو آزمایش آخر به‌تازگی و پس از ۱۳ آوریل (۲۴ فروردین) انجام شد.

تصویر زیر در حین برداشت گیاه از تأسیسات«سامانه‌ تولید سبزیجات»برای آزمایش  یک گیاه جدید که «Veg-04A»  نام دارد و بخشی از یک سری آزمایشات غذای تازه  است، گرفته شده؛ این تحقیقات از بررسی‌های روانشناختی و ارزیابی خدمه در مورد طعم و جذابیت گیاهان رشد یافته در ایستگاه فضایی استفاده می‌کند. «Veg-04A» رژیم فضانوردان را با سبزی سالاد تکمیل می‌کند.

برچسب و تگ های مطلب عکس روز ناسا از تغذیه فضانوردان:

اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,رزومه کاری,فرم رزومه,نمونه رزومه کاری,سوالات مصاحبه استخدامی,اخبار روز,اخبار علمی جدید,اخبار علمی روز
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥