ساخت بزرگترین توربین دریایی بادی جهان در چین(عکس)

ساخت بزرگترین توربین دریایی بادی جهان در چین(عکس)

چین و ساخت بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان (+تصاویر)
Offshore wind turbine
زمانی که توربین بادی جدید مینگ‌یانگ در سال آینده به صورت نمونه اولیه فعالیت خود را آغاز کند، سه پره 118 متری آن توانایی جارو کردن مساحتی 46 هزار متر مربعی را خواهند داشت که بزرگ‌تر از شش زمین فوتبال است.
China and construction of the world’s largest offshore wind turbine (+ images)
When the new Mingyang wind turbine is launched as a prototype next year, its 118-meter blades will be able to sweep an area of ​​46,000 square meters, which is larger than six football fields.

 

چین و ساخت بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان (+تصاویر)

عکس مطلب چین و ساخت بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان (+تصاویر)
چین و ساخت بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان (+تصاویر)"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب چین و ساخت بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان (+تصاویر)

به گزارش عصر ایران، شرکت چینی مینگ‌یانگ اسمارت انرژی از تولید یک توربین بادی دریایی جدید خبر داده است که حتی از توربین بادی غول پیکر جنرال الکتریک Haliade-X نیز بزرگ‌تر است. توربین بادی 16 مگاواتی MySE 16.0-242 با ارتفاع 242 متر توانایی تولید نیروی لازم برای 20 هزار خانه در هر واحد طی عمر خدماتی 25 ساله خود را خواهد داشت.

آمار و ارقام درباره این غول انرژی تجدیدپذیر شگفت انگیز هستند. زمانی که توربین بادی جدید مینگ‌یانگ در سال آینده به صورت نمونه اولیه فعالیت خود را آغاز کند، سه پره 118 متری آن توانایی جارو کردن مساحتی 46 هزار متر مربعی را خواهند داشت که بزرگ‌تر از شش زمین فوتبال است.

بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان،اخبار علمی،خبرهای علمی

انتظار می رود هر یک از این توربین ها سالانه 80 گیگاوات ساعت برق تولید کند. این 45 درصد بیشتر از توربین MySE 11.0-203 شرکت مینگ‌یانگ است و چنین نتیجه ای تنها با 19 درصد افزایش قطر و مساحت تحت پوشش چرخش پره ها حاصل می شود. با بزرگ‌تر شدن اندازه توربین های بادی، به تعداد کمتری از آنها برای توسعه ظرفیت مشابه نیاز خواهد بود.

نتیجه کلی باید کاهش قیمت تولید انرژی بادی دریایی باشد. بدیهی است که باد می تواند شکاف هایی که خورشید نمی تواند را پر کند و این بخش مهمی از ترکیب انرژی در آینده خواهد بود. بنابر گزارشی که توسط Renew Economy منتشر شده است، کارشناسان صنعتی پیش بینی می کنند که هزینه های انرژی بادی دریایی با استفاده از این توربین های بادی غول پیکر تا سال 2050 بین 37 تا 49 درصد کاهش یابد.

به گفته شرکت مینگ‌یانگ، توربین بادی MySE 16.0-242 تنها آغاز پلتفرم محصولات دریایی جدید 15 مگاوات+ این شرکت است که قابلیت نصب در کف دریا یا روی پایه های شناور را دارد. نمونه اولیه کامل این توربین در سال 2022 ساخته خواهد شد و نصب و عملیاتی شدن آن در سال 2023 برنامه ریزی شده است. تولید محصول نهایی نیز قرار است از نیمه اول سال 2024 آغاز شود.

بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان،اخبار علمی،خبرهای علمی

برچسب و تگ های مطلب چین و ساخت بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان (+تصاویر):

چین و ساخت بزرگ‌ترین توربین بادی دریایی جهان (+تصاویر), کامپیوتر,اینترنت,اختراعات,اختراعات جدید,ثبت اختراع,سایت اختراع,تکنولوژی جدید,تکنولوژی روز,گرافیک کامپیوتر,اخبار اختراعات,اخبار کامپیوتر
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥