سه بازیگر جدید به فیلم پاکول محلق شدند

سه بازیگر جدید به فیلم پاکول محلق شدند, پاکول,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی  ,فیلمبرداری «پاکول»,فیلم سینمایی پاکول,Pakul movie,نادر فلاح,علیرضا استادی,علیرضا مهران,احمد مهران‌فر,

سه بازیگر جدید به «پاکول» پیوستند
Pakul movie
.نادر فلاح، علیرضا استادی و علیرضا مهران جدیدترین بازیگرانی هستند که به پروژه سینمایی «پاکول» به کارگردانی نوید اسماعیلی و تهیه‌کنندگی غلامرضا آزادی پیوستند.
Three new actors have joined Pacol
Nader Fallah, Alireza Ostadi and Alireza Mehran are the latest actors to join the “Pakool” film project directed by Navid Ismaili and produced by Gholamreza Azadi.

 

سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند

عکس مطلب سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند,عکس سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند,سئو سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند,مقاله سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند,

توضیحات کامل مطلب سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند

پیش از این حضور احمد مهران‌فر در این اثر قطعی شده بود و با پیش رفتن مرحله پیش تولید، چهره‌های دیگری نیز به ترکیب بازیگران اضافه خواهند شد.

دومین فیلم بلند نوید اسماعیلی که فیلمنامه آن توسط وحید اسماعیلی و امیر یوشی به نگارش درآمده، اثری با تمرکز بر روابط انسانی است که بخش‌هایی از آن در مرزهای مشترک میان ایران و افغانستان فیلمبرداری خواهد شد.

فیلمبرداری «پاکول» کمتر از یک ماه دیگر آغاز خواهد شد و قرار است برای حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر و همچنین جشنواره‌های جهانی آماده نمایش شود.

  صبا

برچسب و تگ های مطلب سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند:

سه بازیگر جدید به پاکول پیوستند, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,سه بازیگر جدید به فیلم پاکول محلق شدند, پاکول,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,فیلمبرداری «پاکول»,فیلم سینمایی پاکول,Pakul movie,نادر فلاح,علیرضا استادی,علیرضا مهران,احمد مهران‌فر,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥