در پارکینگ سایپا چه خبر هست؟! دپو پراید وانت 151

در پارکینگ سایپا چه خبر هست؟! دپو پراید وانت 151

ماجرای نگهداری چند وانت ۱۵۱ (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا چیست؟
Pickup 151 Pride Depot SAIPA
پس از انتشار تصاویری از نحوه نگهداری چند وانت۱۵۱ (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا که از علف هرز پوشیده شده بودند، این گروه خودروسازی مدعی شد که این تصاویر جدید نیستند و اکنون شرایط نگهداری خودروها فرق کرده است.
What is the story of keeping a few 151 vans (Pride depots) in the parking lot of Saipa Automotive?
After publishing pictures of how several 151 vans (Pride depots) were stored in the parking lot of Saipa Automotive Company, which were covered with weeds, this automotive group claimed that these images are not new and now the storage conditions of the cars are different.

 

ماجرای نگهداری چند وانت 151 (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا چیست؟

عکس مطلب ماجرای نگهداری چند وانت 151 (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا چیست؟
ماجرای نگهداری چند وانت 151 (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا چیست؟"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب ماجرای نگهداری چند وانت 151 (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا چیست؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، به تازگی تصاویری از وضعیت خودروهای ناقص و دپو شده در انبارهای سایپا در فضای مجازی منتشر شده است.

این شرکت این تصاویر را «قدیمی، نامفهوم و مخدوش» توصیف کرده و مدعی شده است آنها متعلق به حدود سه سال پیش هستند و از خودروهایی که در آن زمان در پارکینگ‌های شرکت بن‌رو ساوه از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی سایپا قرار داشتند، گرفته شده‌اند.

سایپا ادعا کرده است: متاسفانه نحوه بازنشر این تصاویر و توصیف‌ها و تعبیر‌های منتشر شده به همراه آن به صورت مشکوک و تخریبی به گونه‌ای است که این تصور را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند که تصاویر مربوط به شرایط فعلی است. نکته حائز اهمیت اینکه پس از استقرار تیم فعلی مدیریتی در گروه سایپا از اواخر سال ۹۷ تاکنون وضعیت نگهداشت خودرو‌ها به صورت جدی و مستمر پیگیری شده و کل محوطه و زمین این پارکینگ نیز ماه‌ها پیش مورد بازسازی و مناسب‌سازی قرار گرفته است.

بر اساس ادعای این گروه خودروسازی: در حال حاضر خودرو‌های انبارشده در پارکینگ بن‌رو ساوه در شرایط مطلوب قرار دارد و وضعیت آن به‌صورت مستمر توسط تیم‌های اعزامی معاونت کیفیت، بازرسی و رصد می‌شود.

پرایدهای دپو شدن در پارکینگ سایپا،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو
پرایدهای دپو شدن در پارکینگ سایپا،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو
پرایدهای دپو شدن در پارکینگ سایپا،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو
پرایدهای دپو شدن در پارکینگ سایپا،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو

برچسب و تگ های مطلب ماجرای نگهداری چند وانت 151 (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا چیست؟:

ماجرای نگهداری چند وانت 151 (پرایدهای دپو شده) در پارکینگ خودروسازی سایپا چیست؟, تولید خودرو,بازار خودرو ایران,تحلیل بازار خودرو,آخرین قیمت خودرو,پیش بینی قیمت خودرو,شرکت خودروسازی,جدیدترین اخبار بازار خودرو,آخرین اخبار خودرو,واردات خودرو,صنعت خودرو,قیمت گذاری خودرو,بازار خودروهای داخلی,صادرات خودرو,بازار ماشین,قیمت جدید خودرو شورای رقابت,بازار خودروهای وارداتی,واردات اتومبیل,جدیدترین خودروهای ایرانی و خارجی,بازار خودرو,اخبار بازار خودرو,بازار خرید و فروش خودرو
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥