پورسانگ فراری طرح وانت

تصویری از طرح وانت فِراری

تصویری از طرح وانت فِراری | ایده‌ای جذاب از رویا تا واقعیت
Porsang Ferrari van
پورسانگ در اوایل سپتامبر رونمایی شد تا فراری را وارد بخش سودآور شاسی‌بلندهای پرفورمنس خودروسازان عجیب و غریب کند.
An image of the design of the Ferrari van An attractive idea from dream to reality
The Porsang was unveiled in early September to push Ferrari into the lucrative segment of exotic carmakers’ performance SUVs.

تصویری از طرح وانت فِراری ایده‌ای جذاب از رویا تا واقعیت

عکس مطلب تصویری از طرح وانت فِراری  ایده‌ای جذاب از رویا تا واقعیت

توضیحات کامل مطلب تصویری از طرح وانت فِراری ایده‌ای جذاب از رویا تا واقعیت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از موتور۱، پورسانگ با لامبورگینی اوروس، استون مارتین DBX و امثال آن رقابت خواهد کرد، اگرچه هر یک از این مدل‌ها برداشت کمی متفاوت از فرمول سوپر SUV را نشان می‌دهند. با این حال، هیچ یک از آنها نسخه وانت ندارد و شاید روزی برسد که فراری پورسانگ وانت هم تولید شده و به بازار بیاید!

رندری که در بالا می‌بینید از طرح X-Tomi مجارستانی گرفته شده است و یک وانت پورسانگ دو در را به تصویر می‌کشد.

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

اما واقعا نیازی به گفتن نیست که دیدن چنین مدلی در خطوط تولید مارانلو کاملا غیرممکن است، اما خیلی‌ها این ایده را دوست دارند. به نظر می‌رسد مشخصات فراری پورسانگ با شیشه جلوی شیب‌دار و برآمدگی‌های کوتاه آن به خوبی با فرمول وانت سازگار است. حتی تا حدی، هیوندای سانتا کروز را برای ما القا می‌کند، اما شاید فقط به این دلیل باشد که ما شباهت‌هایی را بین آنها می‌بینیم.

منبع : همشهری آنلاین

برچسب و تگ های مطلب تصویری از طرح وانت فِراری ایده‌ای جذاب از رویا تا واقعیت:

تصویری از طرح وانت فِراری ایده‌ای جذاب از رویا تا واقعیت, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥