پراید 4 میلیون ارزان می شود!

پراید 4 میلیون ارزان می شود!

توضیح رییس اتحادیه درباره ارزانی ۴ میلیونی قیمت پراید
Pride gets cheaper
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: پراید ۱۳۱ در هفته گذشته ۱۴۱ میلیون تومان بود که اکنون به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده است.
Explanation of the president of the union about the cheap price of 4 million Pride
The head of the Automobile Exhibitors Union said: Pride 131 was 141 million Tomans last week, which has now reached 137 million Tomans.

 

توضیح رییس اتحادیه درباره ارزانی 4 میلیونی قیمت پراید

عکس مطلب توضیح رییس اتحادیه درباره ارزانی 4 میلیونی قیمت پراید
توضیح رییس اتحادیه درباره ارزانی 4 میلیونی قیمت پراید

توضیحات کامل مطلب توضیح رییس اتحادیه درباره ارزانی 4 میلیونی قیمت پراید

سعید موتمنی با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار خودرو وضعیت آرامی دارد و مشتریان به ندرت به این بازار مراجعه می کنند و وضعیت آن نسبت به هفته گذشته ثابت شده است."تبلیغات ویژه فان طب"

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تشریح کرد: هفته گذشته به دلیل اینکه  ارز در کانال ۲۸ هزار تومان بود قیمت خودرو نیز افزایش یافت، اما اکنون که ارز وارد کانال ۲۷ هزار تومان شده است، اکثر خودروها تقریبا بین ۵ تا ۶ میلیون تومان ارزان شده است.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه چرا زمانی که بازارها تعطیل می شوند، در فضای مجازی قیمت خورو با نرخ فزآینده ای اعلام می شوند؟ بیان کرد: ریشه اصلی افزایش قیمت ها در تورم است، یعنی زمانی که جامعه تورم دارد کالای سرمایه ای تبعیت از قیمت ارز می کند. اگر ثبات ریالی داشته باشیم، هیچ موقع افزایش قیمت نخواهیم داشت مگر اینکه عده ای بخواهند قیمت را دستکاری کنند.

موتمنی با تاکید بر اینکه گستردگی بازار خودرو سبب می شودن قیمت ها از کنترل خارج شود، بیان کرد: اگر ثبات در نرخ ارز داشته باشیم، می توانیم شاهد ثبات قیمت ها در آن باشیم. از فروردین ماه که قیمت ها افزایش یافت مشتری به بازار مراجعه نکرد و بعید است قیمت ها کاهش یابد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به آخرین وضعیت قیمت خودروهای وارداتی در بازار، گفت: قیمت خودروهای وارداتی بالا است و همین موضوع باعث شد مشتری در آن به شدت کم شود. از اصلی ترین دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی در بازار می توان به ممنوعیت واردات اشاره کرد.

او در خصوص آخرین قیمت‌های معاملاتی در بازار، گفت: پراید ۱۳۱ در هفته گذشته ۱۴۱ میلیون تومان بود که اکنون به ۱۳۷  میلیون تومان رسیده است. پراید ۱۵۱ به مبلغ  ۱۵۰ میلیون تومان، تیبا صندوقدار ۱۴۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ به نرخ  ۲۲۵ میلیون تومان، سمند، ۲۳۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

این مقام مسئول قیمت خودروهای وارداتی را با افزایش قیمت اعلام کرد و گفت: مزدا ۳ اکنون یک میلیارد و ۱۵۰میلیون تومان و پژو ۲۰۰۸ حدودا ۹۰۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

برچسب و تگ های مطلب توضیح رییس اتحادیه درباره ارزانی 4 میلیونی قیمت پراید:

توضیح رییس اتحادیه درباره ارزانی 4 میلیونی قیمت پراید, تولید خودرو,بازار خودرو ایران,تحلیل بازار خودرو,آخرین قیمت خودرو,پیش بینی قیمت خودرو,شرکت خودروسازی,جدیدترین اخبار بازار خودرو,آخرین اخبار خودرو,واردات خودرو,صنعت خودرو,قیمت گذاری خودرو,بازار خودروهای داخلی,صادرات خودرو,بازار ماشین,قیمت جدید خودرو شورای رقابت,بازار خودروهای وارداتی,واردات اتومبیل,جدیدترین خودروهای ایرانی و خارجی,بازار خودرو,اخبار بازار خودرو,بازار خرید و فروش خودرو
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥