شامپو بنفش

اثر شامپو بنفش بر ماندگاری رنگ بلوند موها

افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش
purple shampoo durability
شامپوی بنفش چیست؟
شامپو بنفش چیست و چطور و برای چه موهایی مناسب است؟
اگر رنگ مویتان را بلوند کرده اید بعد از مدتی خواهید دید که دیگر جذابیت اولیه را ندارد و تم زرد یا نارنجی روی موهایتان نمایان می شود، یکی از ساده ترین روش ها برای پیشگیری از زرد شدن رنگ موهای بلوند استفاده از شامپوی بنفش است.
Extending the durability of blond and attractive hair color with the help of purple shampoo
What is purple shampoo?
What is purple shampoo and how and for what hair is it suitable?
If you have dyed your hair blonde, after a while you will see that it is no longer attractive and the yellow or orange theme appears on your hair. One of the easiest ways to prevent yellowing of blonde hair is to use purple shampoo.

 

افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش

عکس مطلب افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش"تبلیغات ویژه فان طب"
افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش,عکس افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش,سئو افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش,مقاله افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش,

توضیحات کامل مطلب افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش

اگر موهایتان را بلوند کرده اید ولی بعد از چند هفته تم زردی رنگ ها نمایان شده و دیگر موی بلوندتان جذابیت سابق را ندارد میتوانید از شامپوی بنفش برای ماندگاری جذابیت موهایتان استفاده کنید.

برای ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها ، استفاده از شامپوی بنفش اجباری است.

وقتی رنگ موهایتان را بلوند می کنید برای حفظ جذابیت رنگ موها بعد از هر بار شستشو نیاز دارید ، شامپوی بنفش است.

معمولا چند بار بعد از شستشوی موهایی که بلوند کرده اید ، کم کم متوجه می شوید که سرزندگی و درخشانی موهایتان در حال از بین رفتن است و رنگ زردی روی موهایتان توی ذوق می زند.

سایر عوامل از جمله  وسایل گرمایشی برای آراستن مو ، نور  خورشید و کلر استخر هم میتواند در تسریع این روند وبه اصطلاح زنگ زدگی رنگ مو ، دخالت کند.

شامپوی بنفش چطور کار می کند؟

بنفش و زرد ، رنگ های متضاد در چرخه رنگ هستند یعنی ضد هم عمل می کنند. از آنجایی که موهای بلوند بعد از رنگ زدن به رنگ زرد در می آیند ، استفاده از شامپوی بنفش که حاوی رنگدانه های بنفش است میتواند این رنگ زرد را خنثی کند و دوباره رنگ بلوند موهایتان را برگرداند.

البته کسانی هم که میخواهند موی بلوندشان ته رنگ آبی یا بنفش داشته باشد هم میتوانند از این شامپو استفاده کنند.

استفاده از شامپوی بنفش برای موهای قهوه ای, طرز استفاده از شامپو بنفش, عوارض شامپو بنفش

نحوه استفاده از شامپوی بنفش

روش استفاده از شامپوی بنفش

شامپوی بنفش جای شامپوی معمولی را نمی گیرد و فقط هفته ای 1 – 2 بار میتوانید از آن استفاده کنید. استفاده بیش از حد از شامپوی بنفش میتواند باعث بنفش شدن رنگ موها شود. اگر شما کلا در هفته 2 بار موهایتان را شامپو می زنید کافیست فقط 1 بار از شامپوی بنفش برای موهایتان استفاده کنید.

زمان استفاده از شامپوی بنفش برای این که بیشترین تاثیر را داشته باشد و بتوانید رنگ بلوندی که به موهایتان زده اید را مدیریت کنید ، اهمیت بالایی دارد.

اگر بلوند موهایتان خیلی روشن است حتما بر اساس دستوالعمل پشت شامپو رفتار کنید چون استفاده بیش از حد شامپوی بنفش باعث بنفش شدن رنگ موهایتان خواهد شد. البته با شستشوی دوباره موها ، رنگ بنفش شامپو از موهایتان محو خواهد شد.

اگر میخواهید نتیجه خوبی از شامپوی بنفش بگیرید بهتر است همراه با آن از نرم کننده مخصوص موی بلوند یا کاندیشنر بنفش و شامپوی احیا کننده هم استفاده کنید تا زنگ زدگی موهایتان به طور کلی از بین برود.

شامپو بنفش ضد زردی, طریقه مصرف شامپو بنفش ضد زردی, شامپو بنفش بعد از دکلره

کاهش زردی موها با شامپوی بنفش

شامپوی بنفش را میتوانید به اندازه مساوی با شامپوی روتین خودتان مخلوط کنید تا خطر بنفش شدن موهایتان کاهش پیدا کند.

برای استفاده از شامپوی بنفش و از بین بردن زردی موها میتوانید مراحل زیر را دنبال کنید :

1- قبل از استفاده از شامپوی بنفش دستکش بپوشید.

2- موها را به شامپوی بنفش آغشته کنید ، به طوری که یک لایه ضخیم شامپو روی موها را بگیرد و سپس با ملایمت ماساژ بدهید و با آب ولرم آبکشی نمایید.

3. از نرم کننده روی موها ا ستفاده کنید و بعدد از 1 – 2 دقیقه موها را با آب ولرم آبکشی کنید.

4. موهای بلوند نیاز به ماسک مو دارند و باید هفته ای یک بار بعد از شامپو زدن و خشک کردن موها با حوله از ماسک مو استفاده کنید و اجازه دهید 3 – 5 دقیقه روی موها بماند و سپس با آب بشویید.

 شامپو بنفش بعد از دکلره, کاربرد شامپو بنفش, شامپو بنفش

قبل و بعد از استفاده از شامپو ضد زردی

استفاده از شامپوی بنفش برای موهای قهوه ای

کاربرد شامپو بنفش فقط برای موهای بلوند خلاصه نمی شود . این شامپو ها میتوانند تناژ زرد و نارنجی در رنگ موها با سایه های مختلف را نیز خنثی کنند.

البته استفاده از شامپوی بنفش روی رنگ موی قهوه ای تیره نمیتواند موثر باشد. ولی اگر موهای قهوه ای روشن یا هایلایت دارید ، شامپو بنفش میتوانید هایلات موها را روشن تر و درخشان تر کند.

هر زمان متوجه شدید رنگ قهوه ای موهایتان یا هایلایت موهای قهوه ای شما دیگر جذابیت اولیه را ندارد استفاده از شامپوی بنفش می تواند تناژ رنگ های زرد و نارنجی ناخواسته را از روی موهایتان بردارد و دوباره رنگ آن ها را به جذابیت و درخشانی اولیه برساند.

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش:

افزایش ماندگاری رنگ بلوند و جذاب موها با کمک شامپو بنفش, قبل و بعد استفاده از شامپو بنفش, شامپو ضد زردی, شامپو بنفش ضد زردی, طریقه مصرف شامپو بنفش ضد زردی, شامپو بنفش بعد از دکلره, کاربرد شامپو بنفش, شامپو بنفش, شامپو بنفش چیست, استفاده از شامپوی بنفش برای موهای قهوه ای, طرز استفاده از شامپو بنفش, عوارض شامپو بنفش,شامپو بنفش , شامپو بنفش چیست , استفاده از شامپوی بنفش برای موهای قهوه ای , طرز استفاده از شامپو بنفش , عوارض شامپو بنفش , قبل و بعد استفاده از شامپو بنفش , شامپو ضد زردی , شامپو بنفش ضد زردی , طریقه مصرف شامپو بنفش ضد زردی , شامپو بنفش بعد از دکلره , کاربرد شامپو بنفش ,قبل و بعد استفاده از شامپو بنفش, شامپو ضد زردی, شامپو بنفش ضد زردی,شامپوی بنفش چیست,شامپو,شامپو بنفش,بنفش شامپو,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥