خودروی رنج روور 2022 لندروور برقی با امکانات خاص

خودروی رنج روور 2022 لندروور برقی با امکانات خاص, رنج روور 2022 لندروور,اخبار دنیای خودرو,خبرهای دنیای خودرو ,نسل پنجم رنج روور روی پلتفرم,رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد,Range Rover 2022 Land Rover electric car,ماشین,خودرو,

رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد
Range Rover 2022 Land Rover electric car
نسل پنجم رنج روور روی پلتفرم کاملا جدیدی سوار می شود که دارای فناوری های جدید است.
Range Rover 2022 Land Rover was introduced with a different look and special features
The fifth generation Range Rover is mounted on a completely new platform with new technologies.

 

رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد

عکس مطلب رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد,عکس رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد,سئو رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد,مقاله رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد,

توضیحات کامل مطلب رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، لندرور از نسل پنجم رنج روور پرده برداشت که قرار است در سال ۲۰۲۲ این شاسی بلند لوکس را وارد بازار کند. مدل جدید ظاهری شیک با طراحی خاص دارد که باعث شده ظاهر دستگاه را ممتاز نگه دارد؛ همچنین به علاوه، خودروساز آن را با تمام آخرین فناوری بارگیری می‌کند.

رنج روور جدید اکنون بر روی پلت فرم MLA-Flex لندروور سوار شده است؛ این کارخانه خودروسازی به خریداران این امکان را داده است که هم طرح شاسی بلند کوتاه و هم بلند را انتخاب کنند. بسته به سطح تریم و انتخاب خریدار، می توان این خودرو را با پیکربندی‌های چهار، پنج یا هفت صندلی انتخاب کرد.

طراحی رنج روور جدید در عین شیک بودن، بسیار ساده است و روی بدنه آن شاهد هیچ خط و خطوطی نیستیم. رنجروور از سیستم تعلیق بادی تطبیقی ​​با محور عقب و از سیستم ناوبری استفاده می‌کند؛ همچنین این خودرو با کروز کنترل تطبیقی ​​و کمک فرمان کار می‌کند تا کار‌ها را بر اساس آنچه این فناوری ارائه می دهد، مطابقت دهد.

رنج روور 2022 لندروور،اخبار دنیای خودرو،خبرهای دنیای خودرو

رنج روور جدید دارای فرمان تمام چرخ است که می‌تواند چرخ‌های عقب را تا ۷.۳ درجه به صورت الکتریکی حرکت دهد تا قدرت مانور خودرو را بهبود بخشد. خریداران در اروپا گزینه‌های موتور زیادی دارند که از جمله آنها می توان به 2 موتور هیبریدی پلاگین، سه نیروگاه بنزین سوز و سه کارخانه دیزل اشاره کرد.

اما در آمریکا این خودرو با 2 پیشرانه ارائه می شود که قرارا است نسخه P۴۴۰e پلاگین هیبریدی با قدرت ۴۳۴ اسب بخار برای سال ۲۰۲۳ در امریکا تولید شود؛ همچنین قرار است با برخی از آپشن ها از جمله کاملا الکتریکی بودن، در سال ۲۰۲۴ عرضه شود.

رنج روور 2022 لندروور،اخبار دنیای خودرو،خبرهای دنیای خودرو

همه رنجروور‌ها با سیستم چهار چرخ متحرک و دیفرانسیل عقب قفل فعال عرضه می‌شوند که می‌تواند گشتاور را از یک طرف به سمت دیگر در عقب متعادل کند. در اروپا، انواع PHEV ترکیبی از موتور ۳.۰ لیتری شش سیلندر وباتری لیتیوم یونی ۳۸.۲ کیلووات ساعتی ارائه می شود؛ موتور الکتریکی ۱۴۱ اسب بخار قدرت ارائه می دهد.

P۵۱۰e PHEV در ۵.۳ ثانیه به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت یا در ۵.۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. لندرور برد WLTP را با توان الکتریکی ۱۰۰ کیلومتر و برد واقعی ۸۰ کیلومتر تخمین زده است.

در داخل، رانندگان به یک صفحه نمایش دیجیتال ۱۳.۷ اینچی دسترسی دارند؛ همچنین یک صفحه نمایش لمسی ۱۳.۱ اینچی برای سرگرمی در دسترس است. سرنشینان عقب می‌توانند از یک نمایشگر سرگرمی ۱۱.۴ اینچی که روی پشتی صندلی‌های جلو نصب می‌شوند لذت ببرند.

رنج روور 2022 لندروور،اخبار دنیای خودرو،خبرهای دنیای خودرو
رنج روور 2022 لندروور،اخبار دنیای خودرو،خبرهای دنیای خودرو

فان طب

برچسب و تگ های مطلب رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد:

رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,خودروی رنج روور 2022 لندروور برقی با امکانات خاص, رنج روور 2022 لندروور,اخبار دنیای خودرو,خبرهای دنیای خودرو ,نسل پنجم رنج روور روی پلتفرم,رنج روور 2022 لندروور با ظاهری متفاوت و امکانات خاص معرفی شد,Range Rover 2022 Land Rover electric car,ماشین,خودرو,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥