ردفورد خودروی تایپ- 2-62

ردفورد خودروی تایپ- 2-62

وقتی تولیدکننده سیگار، سفارش خودرو می‌دهد!
Redford Type Car – 2-62
جان پلیر اند سانز نام یک کمپانی تولیدکننده تنباکو و سیگار در کشور انگلیس است که در سال 1877 تاسیس شده و محصولات خود را در سطح بین المللی عرضه می کند.
When a cigarette manufacturer orders a car!
John Player & Suns is the name of a tobacco and cigarette company in England, which was founded in 1877 and offers its products internationally.

 

وقتی تولیدکننده سیگار، سفارش خودرو می‌دهد!

عکس مطلب وقتی تولیدکننده سیگار، سفارش خودرو می‌دهد!
وقتی تولیدکننده سیگار، سفارش خودرو می‌دهد!"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب وقتی تولیدکننده سیگار، سفارش خودرو می‌دهد!

به گزارش عصر ایران؛ ردفورد یک توسعه دهنده بدنه خودرو یا همان کوچ بیلدر است که دفتر مرکزی آن در انگلیس قرار دارد.

چندی پیش، ردفورد خودروی تایپ- 2-62 را معرفی کرد که نمونه ای بسیار زیبا با توجه به نمونه کلاسیک لوتوس تایپ 62 از سال های 1960 محسوب می شود.

اکنون ردفورد بار دیگر به خاطر تایپ 2- 62 مورد توجه محافل خودرویی قرار گرفته زیرا یک نسخه ویژه از این پروژه را با نام جان پلیر اسپشال معرفی کرده است.

ردفورد تایپ2-62 جان پلیر اسپشال همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید یک جواهر مشکی با تزئین خطوطی از رنگ طلایی مات است که تنها 12 دستگاه از آن تولید خواهد شد.

اما احتمالا برایتان سوال ایجاد که استفاده از عنوان “جان پلیر” در نامگذاری این نسخه تولید محدود چه دلیلی داشته است؟ در پاسخ باید گفت: جان پلیر اند سانز نام یک کمپانی تولیدکننده تنباکو و سیگار در کشور انگلیس است که در سال 1877 تاسیس شده و محصولات خود را در سطح بین المللی عرضه می کند.

بنابراین این مدل تولیدمحدود نیز با هدف تبلیغ برند به ردفورد سفارش داده شده است.

ردفورد برای پیشرانه تایپ 2-62 جان پلیر اسپشال از همان 3.5 لیتری مدل معمولی استفاده کرده اما همانطور که قبلا هم اشاره کردیم با نصب سوپرشارژ و بروزرسانی نرم افزاری بالاترین میزان خروجی یعنی 600 اسب بخار را ارائه داده است. میزان خروجی در مدل معمولی تایپ 2-62 برابر با 430 اسب بخار است.

سیستم ترمز کربن-سرامیک از برند حرفه ای AP Racing همراه با لاستیک های بزرگ تر در مقایسه با تریم پایه نیز اینجا حضور دارند.

خودروی تایپ ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
خودروی تایپ ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
خودروی تایپ ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
خودروی تایپ ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
خودروی تایپ ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

برچسب و تگ های مطلب وقتی تولیدکننده سیگار، سفارش خودرو می‌دهد!:

وقتی تولیدکننده سیگار، سفارش خودرو می‌دهد!, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥