شایعه عجیب فوتبال درباره عادل فردوسی‌پور و میثاقی

شایعه عجیب فوتبال درباره عادل فردوسی‌پور و میثاقی,Return Adel Ferdosipour tv,میثاقی,عادل فردوسی پور,

عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب
Return Adel Ferdosipour tv
طی چند روز گذشته شایعه شده بود عادل فردوسی‌پور برای بازگشت به گزارش مسابقات فوتبال با پیشنهاد سازمان صداوسیما مواجه شده، اما شروطی برای شبکه سه تعیین کرده است؛ از جمله اینکه تهیه و تولید برنامه نود هم از سر گرفته شود. تا اینجا با چیز عجیب و غریبی مواجه نیستیم و قبلا هم چنین شایعه‌ای منتشر شده بود.
Adel, a covenant and a strange rumor
Return Adel Ferdosipour tv
Over the past few days, it had been rumored that Adel Ferdowsipour had been offered a job by the Radio and Television Organization to return to reporting on football matches, but he had set conditions for Channel 3; Including the resumption of production of the 90th program. So far we have not encountered anything strange, and there have been rumors before.

 

عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب

عکس مطلب عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب,عکس عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب,سئو عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب,مقاله عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب,

توضیحات کامل مطلب عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب

اگر عادل چنین توقعی از سازمان داشته باشد، اصلا بی‌ربط نیست. به هر حال باید روشن شود برنامه نود به عنوان موفق‌ترین شوی آن روزهای تلویزیون که در آخرین جشنواره جام‌جم هم برنده شده بود، به چه دلیل متوقف شده است. با این حال شایعه جدید از یک شرط دیگر فردوسی‌پور هم پرده برداشته بود؛ اینکه برنامه فوتبال برتر با اجرای محمدحسین میثاقی باید تعطیل شود! از همان ابتدا مشخص بود که چنین خواسته‌ای با روحیه عادل جور در نمی‌آید، اما موضوع آن‌قدر پیچید که فردوسی‌پور سکوت معمولش را شکست.

او دیروز طرح چنین خواسته‌ای را «کذب محض» نامید. درستش هم همین است؛ شما فکر می‌کنید تعطیلی برنامه میثاقی چه کمکی به عادل می‌کند؟ فرض کنید تهیه و تولید نود دوباره از سر گرفته شود و اصلا این‌بار به جای دوشنبه‌ها، شب‌های سه‌شنبه روی آنتن برود؛ در این صورت آیا سیل مخاطبان همیشگی‌اش را به همراه نخواهد داشت؟ چرا مردم باید نود را رها کنند و سراغ فوتبال برتر بروند؟ فراموش نکنیم در تمام طول این دو سال بنا بر اعلام رسمی خود سازمان، برنامه میثاقی هرگز جزو تولیدات پربیننده تلویزیون نبوده است. به علاوه مسوولان این برنامه هنوز آن‌قدر اعتمادبه‌نفس ندارند که یک نظرسنجی ساده ترتیب بدهند؛ مبادا میزان شرکت‌کنندگان در آن با برنامه نود مقایسه شود. حالا چرا عادل باید شرط بازگشت نود روی آنتن را تعطیلی چنین برنامه‌ای اعلام کند؟ شما فردوسی‌پور را برگردانید، اصلا فوتبال برتر را هر شب از همه شبکه‌ها پخش کنید.

منبع : دنیای اقتصاد

برچسب و تگ های مطلب عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب:

عادل، میثاقی و یک شایعه عجیب, اخبار,اخبار ورزشی,المپیک,المپیک لندن,المپیک 2012,فوتبال,اخبار پرسپولیس,اخبار استقلال,تیتر روزنامه های ورزشی,نتایج فوتبال,برنامه نود,ورزش 3,خبر ورزش,اخبار پرسپولیس,اخبار استقلال,اخبار,اخبار ورزشی,المپیک,آخرین اخبار ورزشی,جدیدترین اخبار ورزشی,فوتبال,خبر ورزشی,تیتر روزنامه های ورزشی,نتایج فوتبال,خبر ورزش,لیگ برتر,اخبار ورزشی امروز,شایعه عجیب فوتبال درباره عادل فردوسی‌پور و میثاقی,Return Adel Ferdosipour tv,میثاقی,عادل فردوسی پور,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥