وضعیت ساعد هدایتی بعد از ابتلا به کرونا

حال ساعد هدایتی بعد از ابتلا به کرونا خوب است

ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا: نگران نباشید خطر رفع شد
Saed Hedayati infected Corona
ساعد هدایتی، بازیگر می‌گوید: به دلیل ابتلاء به کرونا سه روزی در بیمارستان بستری بوده و امروز مرخص شده است. او تاکید می‌کند: خداراشکر حالم خیلی بهتر است.
Saed Hedayati after being infected with Corona: Don’t worry, the danger has been removed
Actor Saed Hedayati says: He was hospitalized for three days due to corona and was discharged today. He emphasizes: Thank God, I am much better.

 

ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد

عکس مطلب ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد,عکس ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد,سئو ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد,مقاله ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد,

توضیحات کامل مطلب ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد

ساعد هدایتی در گفت و گویی با ایسنا درباره وضعیت سلامتی‌اش توضیح داد: فکر می‌کنم به کرونا مبتلا شده بودم. سه روزی در بیمارستان بستری و تحت نظر بودم اما خدا را شکر امروز، ۲۲ مرداد ماه مرخص شدم و به منزل آمدم. حالم خیلی بهتر است و خداراشکر خطر رفع شد. نگران نباشید.

بازیگر سریال‌های «مرد هزارچهره»، «پاورچین»، «در حاشیه»، «شب‌های برره»، «به کجا چنین شتابان» و «ساختمان ۸۵»، گفت: چند روزی علائم سرماخوردگی و کرونا اعم از بدن درد،‌ عطسه، آبریزش بینی و سرفه‌های زیادی داشتم و حالم مساعد نبود که به بیمارستان منتقل شدم و تحت نظر قرار گرفتم؛ البته در بیمارستان به من نگفتند قطعی کروناست؛ اما احتمال خیلی زیاد ویروس کرونا بود چون ریه‌هایم را هم درگیر کرده بود و خداراشکر الان که به خانه آمدم سرفه‌هایم خیلی بهتر است.

او ادامه داد: متاسفانه اخبار بد پخش شد و همه نگرانم شدند و با من تماس گرفتند اما هرچه که بود خطر رفع شد اما همچنان باید سِرُم و داروهایم را مصرف کنم تا ان‌شاءالله ظرف چند روز آینده بهبودی کامل را به دست بیاورم.

هدایتی در پایان درباره دلیل دوری‌اش از تلویزیون خاطرنشان کرد: یک ماه پیش برای سریالی دعوت شدم و صحبت‌هایی شد که گویا یک بار هم قبلا کلید خورده بود و مقابلش گرفته شده بود. من مدتی است درگیر بیماری شدم و نتوانستم دیگر پیگیر شوم اما ان‌شاءالله بعد از بهبودی حالم حتماً پیگیری خواهم کرد. راستش پیشنهاد برای تلویزیون زیاد دارم اما به لحاظ مالی اکثر پروژه‌ها بهم می‌خورند و اوضاع خوبی ندارند. منتظرم تا کمی اوضاع بهتر شود.

منبع : ایسنا

برچسب و تگ های مطلب ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد:

ساعد هدایتی پس از ابتلا به کرونا نگران نباشید خطر رفع شد, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن
,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥