خبر مدیرعامل سایپا درباره خودرهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک

خبر مدیرعامل سایپا درباره خودرهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک

مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10 شهريورماه معوقات به صفر می رسد
Saipa new news
از روز شنبه هفته جاري توليد خودروي شاهين به 150 دستگاه در روز رسيده است و اين در حالي است كه هفته هاي گذشته ميزان توليد اين خودرو كمتر از 100دستگاه در روز بود.
Saipa CEO: Aria, Atlas and Shahin automatic cars will arrive in the second half of the year / Delays will reach zero from September 31
Since Saturday, the production of Shahin car has reached 150 units per day, while in previous weeks, the production of this car was less than 100 units per day.

 

مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10 شهریورماه معوقات به صفر می رسد

عکس مطلب مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10 شهریورماه معوقات به صفر می رسد
مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10 شهریورماه معوقات به صفر می رسد

توضیحات کامل مطلب مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10 شهریورماه معوقات به صفر می رسد

مدیر عامل سایپا ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
از روز شنبه هفته جاری تولید خودروی شاهین به 150 دستگاه در روز رسیده است و این در حالی است که هفته های گذشته میزان تولید این خودرو کمتر از 100دستگاه در روز بود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار امیدواری کرد که در شش ماهه دوم سال جاری، محصولات جدید سایپا شامل شاهین اتومات، آریا و اطلس، تجاری سازی و به بازار عرضه شود."تبلیغات ویژه فان طب"

به گزارش عصر ایران،سید جواد سلیمانی گفت: از ابتدای سال جاری گروه خودروسازی سایپا به سمت صفر شدن معوقات خودروهای خود حرکت کرده و در تلاش است که با افزایش تولید خودروی شاهین و ورود محصولات جدید از نیمه دوم سال جاری، صنعت خودرو را متحول کند.

مدیر عامل سایپا ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپادر حاشیه آغاز به کار مرکز جدید واکسیناسیون صنعت قطعه سازی درخصوص آخرین میزان معوقات گروه خودروسازی سایپا و اینکه چه زمانی معوقات این مجموعه به صفر نزدیک می شود، اظهار کرد: در حال حاضر حدود 6 هزار دستگاه خودرو معوق داریم که امیدوارم با برنامه جامع و دقیقی که در این بخش دیده شده از 10شهریورماه این معوقات به صفر برسد و خودروها به روز تحویل مشتریان شود.

وی با پیش بینی اینکه با ادامه روند افزایشی تولید خودرو دیگر شاهد تعهد معوق نخواهیم بود، تصریح کرد: بیش از دو سال طول کشید تا مجموعه سایپا بتواند 300 هزار دستگاه خودرویی که در مدیریت های گذشته معوق شده بود را تحویل دهد. صفر شدن معوقات خودرویی از هفته آینده، اقدام مهمی است که با تلاش و همت مهندسان و کارگران خط تولید سایپا و قطعه سازان به دست می آید.

سلیمانی درباره افزایش قیمت خودرو در بازار و اینکه عنوان می شود کاهش عرضه شرکت های خودروسازی منجر به رشد صعودی قیمت ها شده است، خاطرنشان کرد: بیان کاهش عرضه خودرو توسط شرکت های خودروسازی مساله انحرافی است؛ بحث افزایش نرخ ارز، رشد قیمت نهاده های تولید و سایر مسایل جانبی باعث شده که قیمت خودرو در بازار تحت الشعاع قرار گیرد و به سمت افزایش حرکت کند و این امر تنها در مورد خودرو اتفاق نیفتاده است.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که عرضه خودرو در بازار افزایش پیدا کند تا عرضه و تقاضا به تناسب برسد و دست دلالان از بازار خودرو کوتاه شود؛ بر این اساس از ابتدای سال جاری تاکنون 170 هزار خودرو تحویل مشتریان شده که نسبت به مدت مشابه سال پیش افزایش 25درصدی داشته است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درباره قیمت گذاری خودرو در شواری رقابت و اینکه این امر تا چه حد باعث ضرر و زیان شرکت های خودروسازی می شود، تصریح کرد: قیمت خودرو بر اساس نرخ تورم تعیین می شود اما مشکل این است که پس از افزایش نرخ تورم و فشارهایی که بعضی از مولفه های اقتصادی وارد می کند، نسبت به قیمت خودرو تجدید نظر می شود، این در حالی است که باید در همان زمان که نرخ تورم افزایشی می شود، قیمت خودرو بازنگری شود تا شرکت های خودروسای با ضرر و زیان روبرو نشوند.

مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10شهریورماه این معوقات به صفر می رسد

وی در خصوص رشد تولید در سال جاری نیز اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی که در زمینه تولید صورت گرفت از ابتدای سال جاری حدود 4درصد بیشتر از برنامه ابلاغ شده تولید خودرو صورت گرفته و از نظر تحویل خودرو هم افزایش 25 درصدی و بیشتر از برنامه مصوب، ثبت شده است.

سلیمانی درباره تحویل خودروی شاهین و روندی که این بخش وجود دارد، گفت: از روز شنبه هفته جاری تولید خودروی شاهین به 150 دستگاه در روز رسیده است و این در حالی است که هفته های گذشته میزان تولید این خودرو کمتر از 100دستگاه در روز بود؛ این امر نوید بخش آن است که مشکلی در تامین و تدارک قطعات مورد نیاز خودروی شاهین نداریم و تحویل این خودرو به مشتریان نیز با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.

مدیر عامل سایپا ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

وی با بیان اینکه تحریم و فضای اقتصاد باعث شد که روند تامین قطعات خودرو با چالش هایی مواجه شود، افزود: با همکاری و همدلی تمام بخش ها روند تامین قطعات بهبود یافته است و با افزایش تولید محصولات و ورود محصولات جدید به خط تولید سایپا، محصولات قدیمی کنار گذاشته خواهند شد.

سلیمانی گفت: این امر کمک می کند تا ضمن تامین خواسته های مردم، بازار خودرو متحول شود؛ بر این اساس امیدوارم که در 6 ماهه دوم سال جاری، محصولات جدید سایپا شامل شاهین اتومات، آریا و اطلس، تجاری سازی و به بازار عرضه شود.

برچسب و تگ های مطلب مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10 شهریورماه معوقات به صفر می رسد:

مدیر عامل سایپا: خودروهای آریا ، اطلس و شاهین اتوماتیک در نیمه دوم سال می آیند/از 10 شهریورماه معوقات به صفر می رسد, تولید خودرو,بازار خودرو ایران,تحلیل بازار خودرو,آخرین قیمت خودرو,پیش بینی قیمت خودرو,شرکت خودروسازی,جدیدترین اخبار بازار خودرو,آخرین اخبار خودرو,واردات خودرو,صنعت خودرو,قیمت گذاری خودرو,بازار خودروهای داخلی,صادرات خودرو,بازار ماشین,قیمت جدید خودرو شورای رقابت,بازار خودروهای وارداتی,واردات اتومبیل,جدیدترین خودروهای ایرانی و خارجی,بازار خودرو,اخبار بازار خودرو,بازار خرید و فروش خودرو
,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥