عبور سیارک قاتل شهر از کنار زمین

قاتل شهر,سیارک,سیارک قاتل شهر,گذر سیارک از زمین,سیارک دز2,برخورد سیارک به زمین,Asteroid DZ22023,

قاتل شهر امشب از کنار زمین می‌گذرد Asteroid DZ22023 سیارک قاتل شهر از کنار زمین می گذرد یک سیارک با نام «قاتل شهر» قرار است امشب از بین زمین و ماه عبور کند و ستاره‌شناسان را روی لبه صندلی‌های‌شان نگه دارد.عبور سیارک قاتل شهر از کنار زمین را حتما ببینید.

کاوشگر بیگانگان فضایی بر فراز اقیانوس آرام متلاشی شد

سفینه فضایی,یوفو,ufo,aliens,بشقاب پرنده,کاوشگر بیگانگان فضایی,موجودات فضایی,کاوشگر فضایی,Oumuamua alien space,شهاب سنگ,سفینه فضایی یا شهاب سنگ,

جنجال دوباره دانشمند آمریکایی: این شهاب‌سنگ نیست ، سفینه آدم فضایی هاست!/ عکس Oumuamua alien space probe سفینه فضایی یا شهاب سنگ کاوشگر بیگانگان فضایی بر فراز اقیانوس آرام متلاشی شد پژوهشگر «دانشگاه هاروارد» که به خاطر نظریه‌های خود در مورد تماس بیگانگان با زمین شناخته شده، باور دارد شهاب‌سنگی که سال ۲۰۱۴ بر فراز اقیانوس آرام متلاشی شد، یک کاوشگر بیگانه بوده است.

افزایش خطر برخورد سیارک ها به زمین

برخورد سیارک ها به زمین,انقراض نسل بشر,شهاب سنگ,برخورد سیارک به زمین,Asteroid hitting the earth,فضا,نجوم,

خطر برخورد سیارک‌ها با زمین بیشتر از حد تصور است Asteroid hitting the earth افزایش خطر برخورد سیارک ها به زمین پژوهش جدیدی که در مورد سیارک‌ها انجام شده است، نشان می‌دهد که زمین بیش از آنچه پیشتر تصور می‌شد، در معرض برخورد سیارک‌ها قرار دارد.

کشف دو ترکیب آلی حیاتی در سیارک ریوگو

سیارک ریوگو,کشف حیات در فضا,موجودات فضایی,مواد آلی حیات,Asteroid Ryogo,کشف فضایی,کشف اوراسیل در ریوگو,کشف نیاسین,

کشف دو ترکیب آلی حیاتی در نمونه‌های سیارک «ریوگو» Asteroid Ryogo کشف دو ترکیب آلی حیاتی در سیارک ریوگو دانشمندان طی بررسی‌های جدید خود روی نمونه‌های به دست آمده از سیارک «ریوگو»، دو ترکیب آلی را در آنها کشف کرده‌اند که برای تشکیل شدن زندگی، ضروری هستند.

تبریک عید نوروز توسط آژانس فضایی اروپا

Happy Nowruz ESA,عید نوروز,فضا,تبریک عید نوروز توسط آژانس فضایی اروپا,Happy Nowruz European Space Agency,ناسا,تبریک عید نوروز از فضا,

آژانس فضایی اروپا نوروز را تبریک گفت Happy Nowruz ESA تبریک عید نوروز توسط آژانس فضایی اروپا آژانس فضایی اروپا با چند عکس هیجان انگیز از جیمز وب رسیدن بهار و آغاز جشن خوشبختی را به همه آنها که نوروز را جشن می گیرند تبریک گفت. آژانس فضایی اروپا با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرام خود، نوروز را تبریک گفت.

کشف یخچال طبیعی مدرن در مریخ

یخچال طبیعی در مریخ,آب یخ زده در مریخ,آب مریخ,Naturalglaciers on Mars

کشف نشانه‌هایی از یخچال طبیعی مدرن در مریخ Natural glaciers on Mars کشف یخچال طبیعی مدرن در مریخ دانشمندان نشانه‌هایی از یخچال طبیعی مدرن را در مریخ کشف کردند که به یخ آب مدفون‌شده اشاره دارد.

منشاء آب روی کره زمین

معمای منشأ آب روی کره زمین, اقیانوس‌ها و دریا‌ها از کجا آمده‌اند؟,water earth

معمای منشأ آب روی کره زمین؛ اقیانوس‌ها و دریا‌ها از کجا آمده‌اند؟ water earth در حالی که ۷۱ درصد از سطح سیاره زمین از آب تشکیل شده است، با این حال هیچ‌کس دقیق نمی‌داند که چگونه و چه زمانی این حجم عظیم آب به زمین رسیده است. اکنون دانشمندان در آمریکا در یک مطالعه جدید می‌گویند ممکن است به پاسخی برای این سوال رسیده باشند.