تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها

تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس

تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس
Scrapped used cars
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن از تصویب اصلاحیه ماده ۱۰ طرح اسقاط خودرو با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
Approval of the amendment to the car scrapping plan in the Parliament’s Industries Commission
A member of the Board of Directors of the Industries and Mines Commission announced the approval of the amendment to Article 10 of the car scrapping plan in the presence of the Minister of Industry, Mines and Trade (Samat) in today’s meeting of this commission.

تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس

عکس مطلب تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس

توضیحات کامل مطلب تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس

علی جدی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بحث اصلی در جلسه امروز کمیسیون موضوع اسقاط خودروها بود که لایحه آن توسط دولت ارائه شده است و دو فوریت آن در صحن علنی مجلس رای آورد.

وی افزود: در فرصتی که امروز داشتیم باید موضوع را جمع بندی کرده و برای فردا نامه آن را ارسال کنیم که برای جلسه سه شنبه برسد.

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ

نماینده مردم شیروان در مجل شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: دولت بر ماده ۱۰ طرح اسقاط خودرو که قبلا ساماندهی خودرو بود اصلاحیه ای زده بود که مصوب شد مبنی بر اینکه خودروها (اعم از خودروهای سبک و سنگین) و موتورسیکلت‌هایی که در داخل کشور تولید می شوند از قیمت کارخانه ای خودرو در صورتی که گواهی اسقاط وجود نداشته باشد و به تشخیص وزارت صمت عملا ۱.۵ درصد قیمت خودرو را واریز کند تا عملا برای آن خودرو پلاک گذاری شود و معطل اسقاط خودرو نشود و بتواند خودرو یا موتورسیکلت را عرضه کرده و بفروشد که این مورد را مصوب کردیم.

جدی افزود: این موضوع جمع بندی شد و نکته دیگری که در رابطه با اسقاط خودرو مصوب شد این بود که مسئولیت آن به وزارت صمت داده شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن در رابطه با مهمانان جلسه امروز (یکشنبه) این کمیسیون گفت: در جلسه امروز رضا فاطمی امین – وزیر صمت و نمایندگانی از راهنمایی و رانندگی، خودروسازها و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

منبع : ایسنا

برچسب و تگ های مطلب تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس:

تصویب اصلاحیه طرح اسقاط خودروها در کمیسیون صنایع مجلس, اسقاط خودرو,اسقاط ماشین,قوانین خودروهای اسقاطی,خودروی اسقاطی,خودرو,خودروهای فرسوده,ماشین فرسوده,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥