پیراهن shirt

پیراهن shirt,shirt,انتخاب پیراهن مناسب,جدیدترین مدل پیراهن,پیراهن مردانه جدید,

پیراهن
Shirt
تنوع طرح و جنس در مدل های پیراهن مردانه، گسترده و قابل توجه است. شناخت دقیق و کامل مدل پیراهن مردانه، شرایط را برای انتخاب بهترین پیراهن مطابق با استایل، فراهم می کند. در این مقاله به بررسی انواع پیراهن مردانه و کاربردهای آن ها خواهیم پرداخت.
The variety of designs and materials in men’s shirt models is wide and significant. Accurate and complete knowledge of the men’s shirt model provides the conditions for choosing the best shirt according to the style. In this article, we will examine the types of men’s shirts and their applications.

 

پیراهن shirt

عکس مطلب پیراهن shirt
پیراهن shirt
پیراهن shirt,عکس پیراهن shirt,سئو پیراهن shirt,مقاله پیراهن shirt,

توضیحات کامل مطلب پیراهن shirt

مقدمه ای بر انواع پیراهن مردانه"تبلیغات ویژه فان طب"

گستردگی انواع پیراهن مردانه، موجب شده تا مدل های جذاب زیادی از این پیراهن ها برای استایل های گوناگون وجود داشته باشد. با این حال هنوز هم برخی از آقایان بدون توجه به این موضوع، سریع در اولین فروشگاه، اولین پیراهن را خریداری کرده و با هر لباسی که دوست دارند، ست می کنند. اگر نسبت به مدل پیراهن مردانه، شناخت وجود داشته باشد، طبیعاً انتخاب بهتری هم در زمان خرید صورت خواهد گرفت.

پیراهن های مردانه را براساس معیارهای مختلفی همچون نوع کاربری و استایل و طرح، می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد. در ادامه به معرفی برخی از این دسته بندی ها می پردازیم.

انواع پیراهن مردانه براساس استایل

در ادامه مطلب اشاره ای به انواع مدل های پیراهن مردانه یعنی مدل های رسمی و غیر رسمی کرده و مختصری درخصوص ست کردن آن ها صحبت می کنیم.

پیراهن مردانه رسمی

پیراهن مردانه رسمی در بین مدل های پیراهن مردانه، مشهورتر است. در منابع مختلف راهنمای خرید پیراهن، پیراهن رسمی به عنوان بهترین گزینه برای ست کردن با کت و شلوار معرفی می شود. اگر این پیراهن ها بدون جیب باشند، در استایل ها و تیپ های رسمی جذابیت فوق العاده ای دارند. پیراهن رسمی را می توانید در محیط های اداری و رسمی و همچنین مجالس و مهمانی ها استفاده کنید.

در خصوص ست کردن کروات و پیراهن، باید مناسب ترین پیراهن رسمی را انتخاب کنید و کروات را براساس رنگ پیراهن با آن ست نمایید.

پیراهن مردانه اسپرت

این پیراهن ها دارای دو جیب هستند و انتخاب عالی برای استایل های اسپرت محسوب می شوند. پیراهن های اسپرت با قد بلند با قرارگیری بر روی شلوار، استایل و تیپ بسیار جذابی را درست می کنند. آقایان معمولاً به پیراهن های اسپرت علاقه ویژه ای دارند

مدل های پیراهن مردانه براساس طرح

همگام خرید پیراهن مردانه با تنوع چندانی روبرو نمی شوید. پیراهن های مردانه یا ساده و بدون هیچ گونه طرحی است یا راه راه و چهار خانه طراحی می شود. البته در مدل های غیر رسمی می توان پیراهن هاوایی را هم مثال زد.

پیراهن چهارخانه

در بین مدل ها و طرح های مختلف پیراهن مردانه، پیراهن چهارخانه از همه محبوب تر می باشد اندازه طرح چهارخانه در این پیراهن ها می تواند ریز یا درشت باشد که هرکدام برای استایل مشخصی مناسب هستند. پیراهن های چهارخانه درشت بیشتر برای استایل اسپرت استفاده می شوند، در حالی که پیراهن چهارخانه ریز در استایل های نیمه رسمی کاربرد دارد.

ترکیب های رنگ مشکی و قرمز، مشکی و سبز و مشکی و زرد در بین ترکیب های رنگی برای پیراهن چهارخانه، از همه محبوب تر هستند.

پیراهن راه راه

طرح راه راه در این پیراهن به صورت افقی یا عمودی است. افراد با هیکل درشت می توانند با انتخاب پیراهن راه راه عمودی، استایل جذابی برای خود بسازند. این مدل پیراهن برای افراد با قد کوتاه بسیار مطلوب است اما پیراهن راه راه افقی برای افراد قد بلند انتخاب مناسبی محسوب می شود.

پیراهن هاوایی

پیراهن های هاوایی اخیرا در بین پیراهن های طرح دار بسیار پرطرفدار شده اند و در راهنمای خرید پیراهن هاوایی به طور کامل در خصوص آن صحبت می شود. پیراهن های هاوایی در استایل های اسپرت، جذابیت زیادی دارند و در صورت تطابق با سلیقه تان، می توانید از آن ها استفاده کنید.

بررسی جنس در مدل های پیراهن مردانه

جنس انواع پیراهن مردانه از جمله مهم ترین فاکتورها در زمان خرید آن ها است. انواع پیراهن مردانه اعم از رسمی و اسپرت با هر طرح، در جنس های مختلف تولید می شوند. انتخاب جنس مدل پیراهن مردانه به فاکتورهای گوناگون بستگی دارد در ادامه به تشریح برخی از جنس های مختلف پیراهن مردانه می پردازیم.

نخ پنبه

در پارچه های مورد استفاده برای تولید پیراهن مردانه، درصد مشخص از نخ پنبه وجود دارد. در برخی از پارچه گاهاً از مواد دیگری هم استفاده می شود تا قابلیت اتو شدن پیراهن بهبود یابد. بعضی از آقایان در زمان خرید پیراهن مردانه صرفاً به وجود نخ پنبه در آن اهمیت می دهند و نسبت به چروک شدن زیاد پیراهن توجه ندارند. پیراهن های مردانه حاوی درصد بالا نخ پنبه، خیلی زود چروک می شوند و در استایل های رسمی، جلوه بدی را به وجود می آورند. لذا در زمان خرید پیراهن مردانه حتماً به درصد نخ پنبه موجود در آن توجه کنید.

کشمیر

پارچه کشمیر، از جمله محبوب ترین پارچه ها برای تولید پوشاک در جهان است که از بز کشمیر (منطقه ای در هندوستان) به دست می آید. این پارچه سبک، لطافت فوق العاده ای دارد و در عین حال برای تولید پیراهن های مردانه زمستانی، بسیار مناسب است. پارچه کشمیر معمولاً برای تولید پیراهن چهارخانه گرم استفاده می شود و یک انتخاب عالی برای فصل سرما محسوب می گردد. این پارچه غالباً با پوست انسان سازگاری دارد و به ندرت موجب حساسیت می شود.

جین

پیراهن های جین از جمله پرطرفدارترین مدل های پیراهن مردانه محسوب می شوند که جذابیت خاص خود را دارند. برخی از آقایان پیراهن جین آبی را بر روی یک تی شرت سفید می پوشند و با شلوار لی آبی رنگ ست می کنند. پیراهن جین با شلوارهای مشکی هم قابلیت ست شدن دارد. گاهی اوقات به پیراهن جین، پیراهن لی هم گفته می شود. اما در حقیقت لی (Lee) نام یک کمپانی مشهور تولید کننده محصولات جین است.

پیراهن جین از پارچه جین یا دنیم (Denim) تولید می شود که حاوی الیاف کتان است. در قسمت پشت پارچه جین، شیارهای مورب وجود دارد که وجه تمایز اصلی این پارچه با پارچه کتان عادی است.

در زمان تولید پارچه جین، بافت نخ آن رنگ آبی دارد اما سمت دیگر نخ، سفید رنگ است. همین تفاوت رنگ در نخ پارچه جین، باعث شده تا محصولات تولید شده با آن بسیار جذاب باشند.

نکات مهم در خرید انواع پیراهن مردانه

به منظور خرید انواع پیراهن مردانه، رعایت برخی نکات ضروری است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

  • حتما به سایز و اندازه پیراهن مردانه توجه داشته باشید. ابعاد در سایزبندی پیراهن مردانه رسمی و اسپرت متفاوت است. به عنوان مثال اگر در پیراهن های رسمی، سایز Medium یا M برایتان اندازه است، در پیراهن های اسپرت باید سایز Large یا L را احتمالاً انتخاب نمایید. معمولاً سایزبندی در پیراهن های مردانه براساس استاندارد مشخص انجام می شود. با این حال قواره مورد استفاده از پارچه برای تولید پیراهن، از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • برای مراقبت صحیح از پیراهن مردانه، حتما آن را به طور کاملاً مرتب به چوب لباسی بزنید و در کمد آویزان کنید. از تا کردن غیراصولی پیراهن و قرار دادن آن در کشو خودداری نمایید. در زمان شستشو، حداکثر دما باید 30 درجه سانتی گراد باشد. استفاده از شوینده های بی کیفیت و سفید کننده ها به پیراهن آسیب جدی می زنند. اگر پیراهن را با لباس های رنگی به طور همزمان می شویید، حتما آن را پشت و رو کنید.
  • پیراهن مردانه را با مطابق استایل مدنظرتان انتخاب نمایید. سعی نکنید تا الگوهای همیشگی را بشکنید چون اکثراً نتیجه منفی خواهد داشت.
  • پیراهن های رسمی باید داخل شلوار باشند اما پیراهن های اسپرت معمولاً به صورت روی شلواری استفاده می شوند.
  • ترکیب پیراهن اسپرت دکمه باز با تی شرت های رنگی، ترکیب جذاب و مناسبی است به شرطی که هماهنگی رنگ در آن کاملاً وجود داشته باشد.
  • توجه به کیفیت پیراهن از جمله مهم ترین معیارهای خرید است. در خرید انواع پیراهن مردانه، همواره کیفیت را در اولویت قرار دهید.

سخن آخر

در این مقاله تلاش شد تا مطالب مفیدی در خصوص «انواع پیراهن مردانه» و برخی از جنس های مورد استفاده در تولید مدل های پیراهن مردانه بیان گردد. به یاد داشته باشید که در زمان خرید هر مدل پیراهن مردانه، توجه به کاربری پیراهن، استایل، طرح و کیفیت بسیار مهم و ضروری است.

پیراهن با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

سایت فان طب، علاوه بر بخش های تخصصی ، علمی و سرگرمی بخش ویژه برای فروش محصولات دارد که شما عزیزان می توانید جدیدترین مدل پیراهن را از آن تهیه و خریداری نمایید

بهترین فروشگاه پیراهن در ایران

منابع : فان طب و دایان شاپ

برچسب و تگ های مطلب پیراهن shirt:

پیراهن shirt, پیراهن,پیراهن خوشگل,پیراهن برند,پیراهن یقه بلند,پیراهن خوشگل مردانه,پیراهن جدید,مدل های جدید پیراهن,پیراهن ارزان,خرید پیراهن,قیمت پیراهن,مارک پیراهن,دوخت پیراهن,سفارش پیراهن,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥