اضافه شدن ایموجی های صدا دار در مسنجر فیسبوک Sound Emojis facebook

اضافه شدن ایموجی های صدا دار در مسنجر فیسبوک Sound Emojis facebook

مسنجر فیسبوک به Sound Emojis مجهز شد
Sound Emojis facebook
شرکت فیسبوک ایموجی های صدا داری را به مسنجر این شرکت اضافه کرد تا کاربران بتوانند تجربه بهتری در استفاده از این برنامه داشته باشند.
Facebook Messenger is equipped with Sound Emojis
Sound Emojis facebook
Facebook has added voice emojis to the company’s messenger so users can have a better experience using the app.

 

مسنجر فیسبوک به Sound Emojis مجهز شد

عکس مطلب مسنجر فیسبوک به Sound Emojis مجهز شد
مسنجر فیسبوک به Sound Emojis مجهز شد

توضیحات کامل مطلب مسنجر فیسبوک به Sound Emojis مجهز شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از انگجت؛ درست در آستانه روز جهانی ایموجی، شرکت فیسبوک ویژگی جدیدی را برای مسنجر این شرکت اعلام کرده است. این ویژگی جدید ایموجی‌های صدا دار هستند. کاربران با استفاده از Soundmojis، می‌توانند کلیپ‌های صوتی کوتاه که به یک شکلک تصویری مرتبط هستند را برای دیگر کاربران ارسال و با آن‌ها تعامل داشته باشند و شوخی کنند."تبلیغات ویژه فان طب"

شامپو و سرشوی سبغ اصل ضد ریزش مو و تقویت مو گیاهی

نحوه استفاده از Soundmoji در مسنجر

بسته اولیه Soundmoji شامل نشانه‌های صوتی ایموجی‌های استاندارد شامل کف زدن و طبل زدن و همچنین خنده‌های شیطانی است. در این ویژگی همچنین کلیپ‌های صوتی از خوانندگان و هنرمندان مطرح و مشهور فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی وجود دارد که برای کاربران بسیار آشنا هستند و بار‌ها آن‌ها را دیده اند. فیسبوک همزمان با ارائه این ویژگی اعلام کرد که با گذشت زمان جلوه‌های صوتی و کلیپ‌های بیشتری نیز به این قابلیت جالب و سرگرم کننده اضافه خواهد کرد.
فیسبوک اعلام کرد که کاربران اگر واقعاً می‌خواهند با استفاده از Soundmojis خانواده و دوستانشان را خشمگین کرده و با آن‌ها شوخی کنند، می‌توانن یک گپ مسنجر را باز کنند، سپس روی صورتک و به دنبال آن نماد بلندگو ضربه بزنند. پیش از ارسال Soundmojis از صفحه ایموجی‌ها، می‌توانند در قسمت پیش نمایش ایموجی مورد نظر را مشاهده کنند و در صورتیکه از انتخاب آن مطمئن بودند آن را ارسال کنند.

برچسب و تگ های مطلب مسنجر فیسبوک به Sound Emojis مجهز شد:

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥