آپدیت نشدن ویندوز 11 برای پردازنده های قدیمی Windows 11 update

آپدیت نشدن ویندوز 11 برای پردازنده های قدیمی Windows 11 update

توقف به روز رسانی ویندوز ۱۱ درصورت قدیمی بودن پردازنده
Stop Windows 11 update for older processors
شرکت مایکروسافت اعلام کرد که در صورت قدیمی بودن پردازنده کاربران، به روز رسانی‌ های ویندوز ۱۱ را متوقف می‌ کند
Stop updating Windows 11 if the processor is old
Microsoft announces it will stop updating Windows 11 if users’ processors are outdated

 

توقف به روز رسانی ویندوز 11 درصورت قدیمی بودن پردازنده

عکس مطلب توقف به روز رسانی ویندوز 11 درصورت قدیمی بودن پردازنده
توقف به روز رسانی ویندوز 11 درصورت قدیمی بودن پردازنده

توضیحات کامل مطلب توقف به روز رسانی ویندوز 11 درصورت قدیمی بودن پردازنده

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از The Verge؛ شرکت مایکروسافت پیش از این اعلام کرد برای نصب ویندوز ۱۱ بر روی رایانه با پردازنده قدیمی‌تر، مادامی که یک برنامه را بارگیری و به صورت دستی نصب کنید، مانعی برای کاربران به وجود نخواهد آمد. بنابراین کاربران باید فایل ISO را  تهیه کنند. اما مایکروسافت در حال حاضر تهدید می‌کند که اگر از این مسیر استفاده کنید، شما را  از به روز رسانی‌های ویندوز ۱۱ و به روز رسانی‌های امنیتی  محروم می‌کند."تبلیغات ویژه فان طب"

این شرکت گفت که رایانه‌های شخصی پشتیبانی نشده حق دریافت به روز رسانی‌های ویندوز را ندارند و حتی ممکن است به روز رسانی‌های امنیتی و درایور نیز ممنوع شود. این احتمال وجود دارد که این تنها یک اقدام محافظتی از طرف مایکروسافت باشد. البته تصور اینکه مایکروسافت وصله‌های امنیتی حیاتی را صادر نمی‌کند، دشوار است.

اما این احتمال نیز وجود دارد که مایکروسافت به معنای جلوگیری از وصله‌ها در آینده در حال راه اندازی این قانون جدید باشد. مایکروسافت در حال حاضر از فاش کردن بیشتر مسائل خودداری کرده است. به هر حال، فقط به روز رسانی‌های امنیتی در خطر نیست: اگر مایل نیستید یا نمی‌توانید CPU قدیمی‌تر خود را از Intel 8th Gen جایگزین کنید، از نظر تئوری از ویندوز ۱۱ می‌توانید به عنوان یک سیستم عامل که در آن به روز‌های گذشته بازگردید استفاده کنید.

به روز رسانی ویژگی‌ها احتمالاً اهمیت چندانی ندارد: اگر از افرادی هستید که در ابتدا ISO ۱۱ ویندوز را بر روی رایانه خود نصب می‌کنید، احتمالاً دفعه بعد که یک ویندوز دیگر مورد نیاز شما وجود دارد، می‌توانید ISO جدیدتری را بارگیری و نصب کنید. این کار مایکروسافت نشان می‌دهد که  این شرکت ظاهراً می‌خواهد کاربران ویندوز را مجبور به خرید رایانه جدید کند، خواه به آن نیاز داشته باشند یا نداشته باشند.

برچسب و تگ های مطلب توقف به روز رسانی ویندوز 11 درصورت قدیمی بودن پردازنده:

توقف به روز رسانی ویندوز 11 درصورت قدیمی بودن پردازنده, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥