پرداخت آزمایشی رمزارز به ازای تولید محتوا در توییتر

پرداخت آزمایشی ارز استرایپ به ازای تولید محتوا در توییتر,Stripe currency payments on Twitter,رمز ارز استرایپ stripe,کسب در آمد از توییتر,

پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر
Stripe currency payments on Twitter
شرکت توییتر و شرکت سیستم پرداخت الکترونیکی “استرایپ” (Stripe) سیستم پرداخت رمزارز را برای منتخبی از کاربران در محصولات پولی پلتفرم این شبکه اجتماعی، آزمایش خواهند کرد.
Trial payment of currency password to content creators on Twitter
Stripe currency payments on Twitter
Twitter and Stripe will test the currency code payment system for a select number of users on the social network platform’s monetary products.

 

پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر

عکس مطلب پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر"تبلیغات ویژه فان طب"
پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر,عکس پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر,سئو پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر,مقاله پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر,

توضیحات کامل مطلب پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر

کاربران واجد شرایط برنامه های Ticketed Spaces و Super Follows، قادر خواهند بود درآمدشان را از توییتر در قالب کوین USD دریافت کنند که یک استیبل کوین ارزش گذاری شده بر اساس دلار آمریکاست.

توییتر قابلیت درآمدزایی را سال میلادی گذشته به منظور یکپارچگی بیشتر اقتصاد تولیدکننده محتوا و تقویت درآمدهایش، معرفی کرد.

کاربران که به رمزارز پول دریافت می کنند، می توانند دریافتی خود را در کیفهای شبکه پالی گان (Polygon) نگه دارند که یک شرکت زیرساخت کریپتو برمبنای بلاک چین اتریوم است و می توانند آن را با به ارزهای دیگر تبدیل کنند.

پرداختهای کریپتو از طریق سیستم استرایپ کانکت انجام می شود و استرایپ قصد دارد در آینده، گزینه پرداخت به رمزارزهای دیگر را هم اضافه کند.

بر اساس گزارش رویترز، توییتر در حال حاضر با اقدام ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای خرید این شرکت روبرو شده است. ایلان ماسک یک چهره برجسته در دنیای رمزارز است که از این پلتفرم برای ترویج بیت کوین و داگ کوین استفاده کرده است.

منبع : ایسنا

برچسب و تگ های مطلب پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر:

پرداخت آزمایشی رمزارز به تولیدکنندگان محتوا در توییتر, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ,گوشی موبایل,گوشی سامسونگ,گوشی نوکیا,گوشی سونی,گوشی سونی اریکسون,گوشی htc,گوشی ال جی,تبلت,تبلت سامسونگ,تلویزیون lcd,تلویزیون led,تلویزیون پلاسما,آیفون,اپل,آی پد,دوربین عکاسی,آندروید,لپ تاپ,لپ تاپ دل,پرداخت آزمایشی ارز استرایپ به ازای تولید محتوا در توییتر,Stripe currency payments on Twitter,رمز ارز استرایپ stripe,کسب در آمد از توییتر,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥