آموزش تهیه سوهان کنجدی

آموزش تهیه سوهان کنجدی خوشمزه

طرز تهیه سوهان کنجدی
succulent sesame
سوهان کنجدی ساده یکی از شیرینی های پرطرفدار و راحته. برای تهیه آن به فر یا لوازم خاصی نیاز نیست، این شیرینی خوشمزه با چای خیلی می چسبه. در بخش آشپزی مجله.
شکر: ۱ لیوان
مجموع زمان پخت: ۲۵ دقیقه
زمان پخت: ۱۵ دقیقه
عسل: ۳ قاشق غذاخوری
How to prepare sesame seeds
Simple sesame filet is one of the most popular and convenient sweets. You don’t need an oven or special equipment to prepare it, this delicious sweet goes well with tea. In the cooking section of the magazine.
Sugar: 1 glass
Total cooking time: 25 minutes
Cooking time: 15 minutes
Honey: 3 tablespoons

 

طرز تهیه سوهان کنجدی

عکس مطلب طرز تهیه سوهان کنجدی

"پیشنهاد ویژه فان طب"
خرید انواع لمینت دندان
لمینت دندان
تبلیغ در فان طب
تبلیغ
تبلیغات در فان طب
تبلیغ
طرز تهیه سوهان کنجدی,عکس طرز تهیه سوهان کنجدی,سئو طرز تهیه سوهان کنجدی,مقاله طرز تهیه سوهان کنجدی,

توضیحات کامل مطلب طرز تهیه سوهان کنجدی

درست کردن سوهان کنجدی

مواد لازم برای تهیه سوهان کنجدی :

 شکر یک سوم پیمانه 
 کنجد  یک دوم پیمانه
 خلال پسته  3 قاشق غذاخوری
 کره یک قاشق غذاخوری 

طرز تهیه سوهان کنجدی :

ابتدا شکر را در یک ماهیتابه تمیز و خشک ریخته بدون قاشق یا کفگیر می گذاریم شکر آب شود اصلا چیزی داخل ظرف نمی زنیم کاملا باید کاراملی شود و دانه های شکر داخل آن نباشد.

بعد کره را اضافه کرده با قاشق هم می زنیم وقتی شروع به آب شدن کرد باید ماهیتابه را خودتان تکان بدهید به هیچ وجه چیزی داخل ماهیتابه نمی زنیم شعله کم باشد نسوزد ماهیتابه را مداوم تکان می دهیم همه جای شکر آب شود کره که به خورد شکر رفت و آب شد کنجد را اضافه کرده حدود یک دقیقه هم می زنیم تا عطر کنجد بلند شود.

وقتی به این حالت رسید از روی حرارت بر می داریم یعنی کامل کنجد خودش را ول می کند بعد داخل قالب سلیکونی را کمی چرب کنید و با قاشق کمی از مواد را بردارید و داخل قالب خوب فشرده کنید.

یا می توانید روی فویلی را کاملا چرب کنید و کنجد را بریزید و روی کنجد را دوباره فویل بگذارید و وردنه کنید و با چاقو تکه تکه کنید.

منبع : بیتوته

برچسب و تگ های مطلب طرز تهیه سوهان کنجدی:

طرز تهیه سوهان کنجدی, سوهان کنجدی, تهیه سوهان کنجدی, درست کردن سوهان کنجدی, مواد لازم برای تهیه سوهان کنجدی, طرز تهیه سوهان کنجدی, نحوه درست کردن سوهان کنجدی, طرز درست کردن سوهان کنجدی, آموزش آشپزی, سایت آشپزی, طر تهیه انواع سوهان, تهیه سوهان خانگی,سوهان کنجدی تهیه سوهان کنجدی,درست کردن سوهان کنجدی,مواد لازم برای تهیه سوهان کنجدی,طرز تهیه سوهان کنجدی,نحوه درست کردن سوهان کنجدی,طرز درست کردن سوهان کنجدی,آموزش آشپزی,سایت آشپزی,طر تهیه انواع سوهان,تهیه سوهان خانگی,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥