اعتراض به قفل ناگهانی گوشی های پیکسل 3 و Pixel 3X گوگل

اعتراض به قفل ناگهانی گوشی های پیکسل 3 و Pixel 3X گوگل

اعتراض کاربران به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 گوگل
Sudden locking of Google Pixel 3 phones
تعداد زیادی از کاربران نسبت به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال اعتراض کرده و می‌گویند این گوشی ها بدون هیچ گونه هشدار قبلی از کار می‌افتند.
Users protest the sudden locking of Google Pixel 3 phones
Many users have protested against the sudden locking of the Pixel 3 and Pixel 3 XL phones, saying that these phones would shut down without any prior warning.

 

اعتراض کاربران به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 گوگل

عکس مطلب  اعتراض کاربران به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 گوگل
اعتراض کاربران به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 گوگل

توضیحات کامل مطلب اعتراض کاربران به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 گوگل

به گزارش فارس به نقل از انگجت، مالکان این گوشی ها با حضور در مجمع آنلاین پشتیبانی گوگل موسوم به ایشو تراکر می گویند پیکسل 3 بدون هیچ هشداری ناگهان کارآیی خود را از دست می دهد و دیگر به هیچ عنوان قابل استفاده نیست."تبلیغات ویژه فان طب"

در این شرایط گوشی در وضعیت اضطراری موسوم به ای دی ال قرار می گیرد و حتی امکان بارگذاری میان افزار جدید برای گوشی برای بازیابی داده های آن وجود نخواهد داشت.

هنوز مشخص نیست این شرایط جدید به چه علت و چگونه به وجود می آید و آیا هیچ راه حل عملیاتی برای پرهیز از وقوع مشکل مذکور وجود دارد یا خیر. گوگل نیز علیرغم درخواست های مکرر هنوز در این زمینه اظهارنظری نداشته است. برخی متخصصان وقوع این مشکل را ناشی از یک نقص سخت افزاری دانسته و برخی دیگر می گویند یک نقص فیزیکی در گوشی های پیکسل 3 عامل این مساله است.

باید توجه داشت که گوشی پیکسل 3 جزء گوشی های قدیمی شرکت گوگل است و گارانتی اکثر این گوشی ها تمام شده یا رو به اتمام است. لذا کاربران باید برای تعمیر گوشی های یادشده پول بپردازند و بعید است گوگل حاضر باشد گارانتی گوشی های یادشده را تمدید کند.

برچسب و تگ های مطلب اعتراض کاربران به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 گوگل:

اعتراض کاربران به قفل شدن ناگهانی گوشی های پیکسل 3 گوگل, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥