تلگرام هشت Telegram 8

تلگرام هشت Telegram 8

آپدیت تلگرام ۸ با ویژگی‌های متعدد ارائه شد
Telegram update 8
عرضه آپدیت تلگرام 8 بتا اندروید و iOS به تازگی انجام شده است. در Telegram 8.0 Beta توسعه دهندگان گزینه‌های بیشتری برای ارتباط، مدیریت چت‌ها و فید‌های خبری به پیام رسان اضافه کرده‌اند.
Telegram 8 update was presented with several features
Telegram 8 beta update for Android and iOS has been released recently. In Telegram 8.0 Beta, developers have added more options for messaging, managing chats, and news feeds to the messenger.

 

آپدیت تلگرام 8 با ویژگی‌های متعدد ارائه شد

عکس مطلب آپدیت تلگرام 8 با ویژگی‌های متعدد ارائه شد
آپدیت تلگرام 8 با ویژگی‌های متعدد ارائه شد"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب آپدیت تلگرام 8 با ویژگی‌های متعدد ارائه شد

به گزارش برترین‌ها؛ویژگی های جدیدی که در نسخه آزمایشی تلگرام ۸ خواهیم دید از قرار زیر هستند:

جدول زمانی یا Timeline: در برنامه به روز شده تلگرام، می توانید به سرعت به کانال خبری خوانده نشده بعدی بروید. در پایان خواندن یکی، انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا به خواندن یکی دیگر که هنوز مشاهده نشده است بروید. این عملکرد هم برای کانال های واقع در پوشه و هم در لیست کلی چت ها کار می کند.

ارسال پیام بدون نام فرستنده: اکنون می توان نام فرستنده را در پیام ارسال شده پنهان کرد. این قابلیت مدتهاست در بسیاری از کلاینت های دیگر تلگرام موجود است. برای فعال کردن عملکرد، فقط روی پیام موجود در چت انتخاب شده باید تپ کنید، عملکرد این ابزار در حال حاضر محدود است.

برچسب گذاری تبلیغاتی یا Advertising labeling: در برخی از پستها، برچسب Sponsored ظاهر شده است که پیامهای تبلیغاتی را مشخص می کند. این ممکن است پیشگام ظاهر تبلیغات در سرویس باشد. باید بدانید که خود پاول دوروف قبلاً در مورد آن صحبت کرده است.

قابلیت ضبط چت های صوتی: یک عملکرد کاملاً غیر معمول است که به شما امکان می دهد نه تنها موسیقی متن چت های صوتی، بلکه دنباله ویدئویی همراه آن را ضبط کنید. امکان ضبط در دو حالت عمودی و افقی وجود دارد.

متحرک سازی پیام ها با استفاده از پالت گرادیان: هنگام ارسال پیام، گرادیانت چند رنگ، به یک انیمیشن تبدیل می شود.

مجموعه ای از GIF ها که با ایموجی مطابقت دارد: به جای ایموجی یا استیکر؛ اکنون می توانید به سرعت یک تصویر GIF با معنی مشابه انتخاب کنید.

نمایش روند انتخاب استیکر توسط طرف مقابل در نوار وضعیت: یک میم جالب وجود دارد که طرف مقابل مدت زیادی در حال تایپ است اما در نهایت یک اموجی برای شما می فرستد. خب حالا دیگر اینطور نیست و به فرد مقابل نشان خواهد داد که شما در حال جستجو برای استیکر بوده و در حال تایپ نیستید.

برچسب و تگ های مطلب آپدیت تلگرام 8 با ویژگی‌های متعدد ارائه شد:

آپدیت تلگرام 8 با ویژگی‌های متعدد ارائه شد, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥