خودرو برقی لوسید ایر Electric car Lucid Air

خودرو برقی لوسید ایر,اخبار دنیای خودرو,خبرهای دنیای خودرو,دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد,The longest running electric car,دوربردترین خودروی برقی جهان,خودرو,ماشین,ماشین برقی,خودروی برقی,خودرو برقی لوسید ایر Electric car Lucid Air,

دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد
The longest running electric car
خودرو برقی لوسید ایر
خودروی برقی “لوسید ایر”(Lucid Air) که رقیب اصلی خودروی “تسلا مدل S” است با توانایی پیمایش 837 کیلومتر با یک بار شارژ کامل به طور رسمی به عنوان دوربردترین خودروی برقی دنیا معرفی شد.
Electric car Lucid Air
The world’s longest electric car was introduced
The Lucid Air electric car, the main competitor to the Tesla Model S, with the ability to travel 837 km on a single full charge, was officially introduced as the most long-range electric car in the world.

 

دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد

خودرو برقی لوسید ایر,اخبار دنیای خودرو,خبرهای دنیای خودرو,دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد,The longest running electric car,دوربردترین خودروی برقی جهان,خودرو,ماشین,ماشین برقی,خودروی برقی,خودرو برقی لوسید ایر Electric car Lucid Air,
عکس مطلب دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد

دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد

به گزارش ایسنا به نقل از آی‌ای، به نظر می‌رسد “تسلا موتورز” با یک رقیب قدرتمند جدید روبرو شده است. بر اساس بیانیه مطبوعاتی اخیر، شرکت “لوسید موتورز”(Lucid Motors) با تایید میزان پیمایش 520 مایل(837 کیلومتر) از جانب “آژانس حفاظت از محیط زیست”(EPA) برای خودروی “لوسید ایر”(Lucid Air) صاحب عنوان بیشترین بُرد یک خودروی برقی شده که تاکنون “EPA” آن را تایید کرده است.

با این حال از آنجا که “EPA” دارای شرایط آزمایشی بسیار ویژه است، مشتریان “لوسید” نباید تعجب کنند اگر برد این خودرو در دنیای واقعی تا حدودی متفاوت باشد، چرا که برد “لوسید ایر” در آب و هوای نامساعد و پیمایش شیب‌ها ممکن است تغییر کند.

اکنون این اتفاق یک سال پس از ادعای اولیه شرکت “لوسید” مبنی بر اینکه دوربردترین سدان الکتریکی را تولید کرده رخ داده است. این همچنین یک پیروزی بزرگ برای “پیتر راولینسون” مدیر ارشد فناوری و مدیرعامل این شرکت است که قبلاً توسعه خودروی “تسلا مدل S” را بر عهده داشت. او پیش از این اعلام کرده بود این خودروی برقی در چندین ویژگی اصلی از جمله قیمت، لوکس بودن و شتاب بهتر از خودروهای برقی “ایلان ماسک” است و اکنون دوربردتر بودن را نیز باید به این فهرست افزود.

حالا “لوسید ایر” از دوربردترین خودروی تسلا که تسلا S” است، 161 کیلومتر برد بیشتری دارد. این درحالی است که خودروی “تسلا” با قیمت گزاف 169 هزار دلار عرضه می‌شود، اما “لوسید” در حال بررسی عرضه این خودروی برقی با قیمت 77 هزار و 400 دلار یا احتمالاً 69 هزار دلار است.

“لوسید ایر” دارای یک مجموعه باتری 113 کیلووات ساعتی است که همراه با طراحی آیرودینامیکی فوق العاده، برد این خودرو را افزایش می‌دهند. البته برد این خودرو بسته به شرایط محیط و نحوه رانندگی ممکن است متفاوت باشد، زیرا هر جاده‌ای شرایط خاص خود را دارد و همچنین آب و هوا نیز در این مهم تاثیرگذار است. برای مثال جاده‌های شیب‌دار یا آب و هوای نامساعد و یخبندان می‌تواند تاثیر قابل ملاحظه‌ای بر میزان پیمایش این خودرو داشته باشد.

برچسب و تگ های مطلب دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد:

دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی,جدیدترین ماشین ها,مقایسه فنی خودروها,مقایسه خودروهای خارجی,مشخصات فنی خودروها,مقایسه خودروها,اطلاعات فنی ماشین,کوپه,مشخصات فنی خودروهای ایرانی,بررسی خودرو,اطلاعات خودرو,خودرو شاسی بلند,شرکت های خودروسازی,سدان,نمایشگاه خودرو,خودرو کروک,مقایسه خودروهای داخلی,هاچ بک,اطلاعات فنی اتومبیل,ماشین های برقی,ماشین هیبریدی,مقایسه خودرو,اطلاعات فنی خودرو,کیفیت خودروهای داخلی
,خودرو برقی لوسید ایر,اخبار دنیای خودرو,خبرهای دنیای خودرو,دوربردترین خودروی برقی جهان معرفی شد,The longest running electric car,دوربردترین خودروی برقی جهان,خودرو,ماشین,ماشین برقی,خودروی برقی,خودرو برقی لوسید ایر Electric car Lucid Air,

5/5 - (7 امتیاز)

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥