ارتباط در واتساپ برای مشاوره در مورد این محتوا

همه چیز درباره هدف مردان از ازدواج

هدف مردان از ازدواج,The purpose of marriage for men,The purpose of boys is marriage,هدف پسران از ازدواج,ازدواج,مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند,دلیل مردان از ازدواج,رفع کردن نیازهای جنسی,انگیزه و هدف مردان برای ازدواج,چرا مردان ازدواج می کنند,هدف اصلی پسران از ازدواج چیست؟,هدف مردان از ازدواج, مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند, انگیزه و هدف مردان برای ازدواج, چرا مردان ازدواج می کنند, انگیزه مردان از ازدواج, علل اصلی ازدواج مردان ,

همه چیز درباره هدف مردان از ازدواج

همه چیز درباره هدف مردان از ازدواج

همه چیز درباره هدف مردان از ازدواج
هدف مردان از ازدواج
The purpose of marriage for men
Everything about men’s purpose in marriage
یکی از علل اصلی که مردان ازدواج می کنند رفع نیازهای جسمی و غریزی است
تولید مثل و دوام نسل یکی دیگر از هدف های مردان و پسران برای ازدواج است
داشتن همدم و تکیه گاه در زمان پیری هم می تواند جزء اصلی ازدواج مردان باشد
تکیه عاطفی و روحی، ایجاد تعادل در رفتار از انگیزه و هدف مردان برای ازدواج و رفع حس تنهایی + احتیاج به حمایت کردن
One of the main reasons that men get married is because of physical and instinctual needs
Reproduction and generational longevity is another goal of men and boys for marriage
Having a companion and support in old age can also be a major component of men’s marriage
Emotional and spiritual reliance, balancing the behavior of men’s motivation and purpose for marriage and relieving loneliness + need
support


همه چیز درباره هدف مردان از ازدواجهدف مردان از ازدواج,The purpose of marriage for men,The purpose of boys is marriage,هدف پسران از ازدواج,ازدواج,مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند,دلیل مردان از ازدواج,رفع کردن نیازهای جنسی,انگیزه و هدف مردان برای ازدواج,چرا مردان ازدواج می کنند,هدف اصلی پسران از ازدواج چیست؟,هدف مردان از ازدواج, مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند, انگیزه و هدف مردان برای ازدواج, چرا مردان ازدواج می کنند, انگیزه مردان از ازدواج, علل اصلی ازدواج مردان ,
همه چیز درباره هدف مردان از ازدواج"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب همه چیز درباره هدف مردان از ازدواج


هدف مردان از ازدواج آن هم در دوره ای که بسیاری از هنجارها و عرف های جامعه از آنها برای برطرف کردن نیازهایشان حمایت می کند، موضوعی قابل بررسی است. انگیزه ازدواج در بعضی اشخاص تنها براورده‌کردن نیاز جنسی می باشد. در حالیکه نیاز جنسی تنها قسمتی از ازدواج بوده و برای وارد شدن به زندگی مشترک چنانچه دیگر مسایل نادیده گرفته شوند، یک ازدواج موفق نخواهید داشت.

دلیل مردان از ازدواج

رفع کردن نیازهای جسمی

یکی از علل اصلی که مردان ازدواج می کنند رفع نیازهای جسمی و غریزی است که در وجود آنها بسیار پررنگ است و این نیاز میتواند بدون ازدواج کردن هم برطرف شود ولی در جوامع ما پذیرفته شده نیست و میتواند اثرهای مخربی را به دنبال داشته باشد پس در پایان برای برطرف کردن آن مردان تصمیم به ازدواج می گیرند.

هدف مردان از ازدواج, مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند, انگیزه و هدف مردان برای ازدواج
انگیزه و هدف مردان برای ازدواج

انگیزه و هدف مردان برای ازدواج

پیشگیری از بارداری بعد از رابطه جنسی prevent pregnancy

همه چیز درباره برطرف کردن نیاز جنسی قبل از ازدواج

تولید مثل و دوام نسل

تمامی انسانها مخصوصا مردان علاقه بسیار زیادی به داشتن فرزند و ادامه دادن نسل خویش دارند، این برای آنها یک نوع افتخار است. پژوهش ها نشان داده مردانی که توانایی تولید مثل ندارند و دارای فرزند نیستند، بیشتر دچار بیماری های روحی و روانی می شوند. در مقابل مردانی که توانایی تولید مثل بالا و فرزندان زیادی دارند، کم تر به مشکلاتی روحی مبتلا هستند.

داشتن همدم و تکیه گاه در زمان پیری

در زمان پیری توانایی اشخاص تا حدی کاهش پیدا می کند و به همین علت مردان در درجه اول، در آن سنین احتیاج به یک همدم برای خود دارند؛ همسر بهترین همدم برای آن ها می باشد.

از طرف دیگر به علت کاهش توانایی در دوران سالمندی احتیاج دارند که فردی نیازهای آنها را تامین کند. بهترین افرادی که میتوانند در سنین پیری تکیه گاه باشند، فرزندان هستند. به همین علت یکی از انگیزه های مردان برای ازدواج، داشتن همسر و فرزندانی در زمان پیری است.

هدف مردان از ازدواج, مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند, انگیزه و هدف مردان برای ازدواج
چرا مردان ازدواج می کنند

چرا مردان ازدواج می کنند

تکیه عاطفی و روحی

در واقع مردان در انتخاب همسر به دنبال زنی می گردند که بتوانند به لحاظ عاطفی و روانی به وی تکیه کنند از وی بازخورد مثبت بگیرند، از سوی او تشویق شوند و به چشمش قهرمان بیایند. به همین علت روی دختران نازک نارنجی ، حساس، وابسته با خلق و خوی پرنسسی فکر نمی کنند و زنی را که تحمل پذیرش مشکلات و مدیریت مسایل زندگی مشترک را نداشته باشد، از دایره انتخاب خود بیرون می گذارند.

ایجاد تعادل در رفتار از انگیزه و هدف مردان برای ازدواج

مردان عموما روحیه ای سخت و خشن دارند که در بیشتر موارد با منطق شان پیش میروند ولی در مقابل زنان روحیه ای بسیار فعال و احساسی دارند. این نوع روحیات به طور واضح در رفتار، دیدگاه و تفکر هر کدام به راحتی قابل درک است. چنانچه روحیه منطقی و خشک مرد با روحیه احساسی، فعال و عاطفی زن درآمیخته شود قدری لطیف تر و منعطف تر می شود که تعادل خاصی را در رفتار وی ظاهر می کند و آرامشی را در وی ایجاد می کند که اسیب را از او دور کند.

هدف مردان از ازدواج, مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند, انگیزه و هدف مردان برای ازدواج
انگیزه مردان از ازدواج

انگیزه مردان از ازدواج

رفع حس تنهایی

هر کسی نیاز به فردی دارد که بتواند زندگی اش را با او شریک شود و از مشکلات و ناراحتی ها و شادمانی های خود برای وی بگوید. این ها مسائلی هستند که انسان( مخصوصا مردان) نمی تواند به هرکس و حتی والدین خویش بگوید. به همین علت مردان احتیاج به فردی دارند که خیلی به آنها نزدیک باشد. پیدا کردن یک شریک برای زندگی و از بین بردن حس تنهایی یکی از انگیزه های مردان برای ازدواج است.

احتیاج به حمایت کردن 

یکی دیگر از ویژگی های بارز مردان علاقه به این است که دیگران را حمایت کنند و در واقع یک پناهگاه باشند. بعد از ازدواج، همسرشان و مدتی بعد فرزندان خود را تحت حمایت قرار می دهند.

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

برچسب و تگ های مطلب همه چیز درباره هدف مردان از ازدواج:

هدف مردان از ازدواج,The purpose of marriage for men,The purpose of boys is marriage,هدف پسران از ازدواج,ازدواج,مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند,دلیل مردان از ازدواج,رفع کردن نیازهای جنسی,انگیزه و هدف مردان برای ازدواج,چرا مردان ازدواج می کنند,هدف اصلی پسران از ازدواج چیست؟,هدف مردان از ازدواج, مردان چه انگیزه هایی برای ازدواج دارند, انگیزه و هدف مردان برای ازدواج, چرا مردان ازدواج می کنند, انگیزه مردان از ازدواج, علل اصلی ازدواج مردان,

Related posts

Leave a Comment