اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد

اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد

اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد
The Rubica app has been removed from Google Play
گوگل برنامه روبیکا و ذره بین را از پلی استور حذف کرد.
The Rubica app has been removed from Google Play
Google has removed the Rubika and Magnifier app from the Play Store.

 

اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد

عکس مطلب اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد
اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد

توضیحات کامل مطلب اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد

به گزارش راه دانا، ️در روزهایی که بوق های تبلیغاتی نزدیک به سرویس های جاسوسی غرب کمترین مطالبه برای حمایت از حقوق کاربران ایرانی در فضای مجازی را مورد هجمه قرار می دهند، فروشگاه گوگل پلی که پیشتر نیز سابقه دستبردش به حریم شخصی کاربران با حذف برخی نرم افزار ها از گوشی ایرانی ها حاشیه ساز شده بود، اینبار روبیکا و ذره بین را از دسترس برای دانلود خارج کرد."تبلیغات ویژه فان طب"

گوگل پلی در حالی بامداد امروز حاضر شد با ثبت یک رکورد جدید برای رفتارهای استعماری و ضد آزادی های عمومی در نیمه شب اقدام به حذف روبیکا و ذره بین کند و خود را بیش از گذشته در زمینه احترام به حریم شخصی کاربران بی اعتبار نماید که ادعا می شد “روبیکا” جایگاه چندانی در میان کاربران ایرانی ندارد!

در روزهای گذشته ساترا وابسته به سازمان صدا و سیما نیز با اقدامی غیر قانونی و به دلیل یک شناخت ناشیانه از زیست بوم پیامرسانها، در یک تشریک مساعی با شرکت های استعماری به فضا سازی ها علیه این سوپر اپ ایرانی روی آورده بود. خبرگزاری مهر در یک افشا گری این اقدام را در راستای رانتهای حمایتی از برخی VOD های خاص تحلیل کرد.

باید پرسید آیا مانند زمانی که موضوع حمایت از حقوق کاربران ایرانی مطرح می شود و برخی با شعار آزادی های اجتماعی سعی می کنند تا مردم و حاکمیت از ابتدایی ترین حقوق خود محروم شوند آیا اکنون در برابر این دستبرد گوگل به حریم و حقوق شخصی کاربران سکوت خواهند کرد؟ باید پرسید اگر اپلیکیشن ها و پیامرسان های ایرانی مخاطبی ندارند و یا موثر نیستند چرا گوگل حاضر است شبانه و دزدانه از باقی مانده اعتبار خود برای حذف این نرم افزارها عبور کند؟

برچسب و تگ های مطلب اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد:

اپلیکیشن روبیکا از گوگل پلی حذف شد, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥