فیلم قهرمان موفق تر از جدایی نادر از سیمین

فیلم قهرمان موفق تر از جدایی نادر از سیمین,,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد,اصغر فرهادی,فیلم قهرمان,دانلود رایگان فیلم سینمایی قهرمان,A hero,موفقعیت فیلم اصغرفرهادی قهرمان,فیلم جنجالی قهرمان,جدایی نادر از سیمین,موفقعیت فیلم A hero,The success of A hero movie,

اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد
The success of A hero movie
رسانه معتبر هالیوود ریپورتر فیلم «قهرمان» (A Hero) به کارگردانی اصغر فرهادی را از شانس‌های اصلی دریافت چهار جایزه اسکار پیش‌بینی کرده است.
Asghar Farhadi will appear more successful with the film “Hero” than Nader’s separation from Simin
A hero movie
The Hollywood Reporter has predicted the film “A Hero” directed by Asghar Farhadi as one of the main chances to win four Oscars.

 

اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد

عکس مطلب اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد"تبلیغات ویژه فان طب"
اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد,عکس اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد,سئو اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد,مقاله اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد,

توضیحات کامل مطلب اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد

قهرمان یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های امسال است که تا چند ماه دیگر در آمریکا و اروپا روی پرده خواهد رفت و آمازون استودیوز حساب ویژه‌ای روی موفقیت آن در فصل جوایز باز کرده است. قهرمان از تاریخ ۱۷ دی (۷ ژانویه ۲۰۲۲) در آمریکا اکران می‌شود و از روز ۱ بهمن (۲۱ ژانویه) هم در دسترس کاربران سرویس آنلاین آمازون پرایم قرار می‌گیرد. شرکت خانه فیلم نیز قصد دارد قهرمان را از ۵ آبان در ایران روی پرده ببرد تا به این ترتیب همه چیز برای حضور قهرمان در مراسم اسکار ۲۰۲۲ محیا شود.

۶ عنصر روایی سینمای اصغر فرهادی که فیلم‌هایش را جذاب‌تر می‌کنند

در سال ۲۰۲۰ فیلم «انگل» (Parasite) به کارگردانی بونگ جون-هو چهار مجسمه‌ی اسکار را به خانه برد و به نخستین فیلم غیرانگلیسی‌زبانی تبدیل شد که جایزه‌ی بهترین فیلم سال از نظر آکادمی را از آن خود کرده است. اسکات فینبرگ، منتقد سرشناس هالیوود ریپورتر معتقد است این احتمال وجود دارد که فیلم قهرمان امسال برنده جایزه بهترین فیلم اسکار شود تا درخشش آسیایی‌ها در فصل جوایز سینمایی ادامه پیدا کند.

هالیوود ریپورتر هرساله پیش‌بینی‌های خود از برندگان احتمالی مراسم اسکار را با توجه به چندین مسئله از جمله دیدگاه نویسندگان‌اش، مشورت با اعضای آکادمی، کمپین‌های تبلیغاتی فیلم‌ها و موفقیت‌های بین‌المللی آن‌ها منتشر می‌کند. این فهرست تا پیش از برگزاری اسکار به‌طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود و در تازه‌ترین تغییرات آن اسکات فینبرگ، قهرمان را چهارمین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم، نخستین شانس دریافت اسکار بهترین کارگردانی، نخستین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم بین‌المللی (خارجی‌زبان سابق) و شانس دوم تصاحب اسکار بهترین فیلم‌نامه اورجینال معرفی کرده است. همچنین این رسانه در جدیدترین پیش‌بینی خود، امیر جدیدی را در دسته‌ی سوم شانس نامزدی برای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد، در کنار مت دیمون، مایکل کیتون، جیک جیلنهال و آدام درایور قرار داده است.

از میان سایر فیلم‌های شایسته دریافت اسکار بهترین فیلم از نظر هالیوود ریپورتر می‌توان به «شاه ریچارد» (شانس اول)، «بلفاست» (شانس دوم) و «قدرت سگ» (شانس سوم) اشاره کرد. اصغر فرهادی برای کسب مجسمه‌ی طلایی اسکار در بخش بهترین کارگردانی رقابت سختی با کنت برانا به‌خاطر بلفاست (شانس دوم)، جین کمپیون به‌خاطر قدرت سگ (شانس سوم) و دنی ویلنوو به‌خاطر «تل‌ماسه» (شانس چهارم) خواهد داشت. همچنین اسکات فینبرگ به ترتیب از فیلم‌های «کوپه شماره ۶»، «بدترین فرد در جهان» و «دست خدا» به‌عنوان جدی‌ترین رقیب‌های قهرمان در بخش اسکار بهترین فیلم بین‌المللی یاد کرده است.

خلاصه داستان قهرمان به این شرح است: «مرد جوانی به اسم رحیم به خاطر بدهی که نمی‌توانسته بپردازد، در زندان است. او طی دو روز مرخصی‌اش تلاش می‌کند که طلبکار خود را قانع کند تا از شکایت‌اش در ازای پرداخت مبلغ کم‌تری، صرف نظر کند. اما اوضاع آن‌طور که وی انتظار دارد پیش نمی‌رود…» از این فیلم برای نخستین بار در بخش رقابتی جشنواره کن ۲۰۲۱ رونمایی شد که توانست جایزه بزرگ هیأت داوران را از آن خود کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا اصغر فرهادی با فیلم قهرمان می‌تواند موفقیت‌های «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» را تکرار کند؟ فرهادی در سال ۲۰۱۱ با جدایی نادر از سیمین نامزد دو جایزه اسکار شده بود، اما اینطور که پیداست با قهرمان این فرصت را خواهد داشت تا خوش بدرخشد و حداقل در سه شاخه اصلی اسکار نامزد شود. موفقیت این فیلم در گلدن گلوب و بفتا نیز چندان دور از انتظار نیست.

دیجیکالا

برچسب و تگ های مطلب اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد:

اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,فیلم قهرمان موفق تر از جدایی نادر از سیمین,,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,اصغر فرهادی با فیلم قهرمان موفق‌تر از جدایی نادر از سیمین ظاهر خواهد شد,اصغر فرهادی,فیلم قهرمان,دانلود رایگان فیلم سینمایی قهرمان,A hero,موفقعیت فیلم اصغرفرهادی قهرمان,فیلم جنجالی قهرمان,جدایی نادر از سیمین,موفقعیت فیلم A hero,The success of A hero movie,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥