تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند Tiktok Fleets

تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند Tiktok Fleets

تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند
Tiktok Fleets
پس از تصمیم اخیر توییتر برای رونمایی از ویژگی “استوری” خود که “Fleets” نامیده می‌شود، تیک تاک در ایمیل خود به ورج تأیید کرد که روی استوری تیک تاک کار می‌کند. این ویژگی ابتدا توسط مت ناوارا در توییتر کشف شد و در حال حاضر با تعداد کمی از کاربران در بازار‌های خارج از ایالات متحده در حال آزمایش است.
Tick ​​Tack tests the story feature
Following Twitter’s recent decision to unveil its “Story” feature called “Fleets”, TickTalk confirmed in its email to Verge that it is working on TickTalk Story. This feature was first discovered by Matt Navara on Twitter and is currently being tested with a small number of users in markets outside the United States.

 

تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند

عکس مطلب تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند
تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند

توضیحات کامل مطلب تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند

به گزارش انتخاب به نقل از ورج، سخنگوی توییتر در پیامی نوشته است: “ما همیشه به فکر روش‌های جدیدی هستیم تا ارزش جامعه خود را افزایش دهیم و تجربه تیک تاک را تقویت کنیم. در حال حاضر ما در حال آزمایش راه‌هایی هستیم تا قالب‌ها را به سازندگان ارائه دهیم تا ایده‌های خلاقانه آن‌ها را برای انجمن تیک تاک  زنده کنند. ”"تبلیغات ویژه فان طب"

البته منظور از TikTok Stories جایگزین هیچ یک از ویژگی‌های استوری  موجود نیست که تیک تاک  قبلاً مانند Duets، Live و Stitch ارائه کرده است.

به نظر می‌رسد که استوری‌های تیک تاک به همان شیوه مرسوم کار می‌کنند و پس از ۲۴ ساعت ناپدید می‌شوند و می‌توانید ببینید چه افرادی استوری‌های شما را تماشا کرده اند و می‌توانید نظرات باقی مانده در استوری‌ها را نیز بخوانید. استوری‌ها مانع از صفحه اصلی فعلی نمی‌شوند، بلکه با کشیدن صفحه به سمت چپ از فید اصلی یا ضربه زدن روی نماد شخص قابل دسترسی هستند.

هیچ اطلاعات دقیقی در مورد مدت زمان آزمایش این ویژگی و تاریخ عرضه وجود ندارد. جالب خواهد بود که ببینیم چگونه تیک تاک ویژگی استوری را به کار می‌گیرد و آن را به خود اختصاص می‌دهد. پتانسیل مشارکت و فضای تبلیغات بسیار زیاد است، اما اگر ضعیف اجرا شود، می‌تواند مانند آنچه Fleets انجام داد خیلی زود به پایان برسد.

برچسب و تگ های مطلب تیک تاک ویژگی استوری را آزمایش می‌کند:

گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥