المپیک توکیو بدون تماشاگر برگزار می‌شود Tokyo Olympics

المپیک توکیو بدون تماشاگر برگزار می‌شود Tokyo Olympics

المپیک توکیو بدون تماشاگر برگزار می‌شود
2020 Olympics
بعد از اعلام وضعیت اضطراری در توکیو، مقرر شد المپیک 2020 هم بدون حضور تماشاگر برگزار شود.
The Tokyo Olympics are held without spectators
2020 Olympics
Following the announcement of the state of emergency in Tokyo, it was decided that the 2020 Olympics would be held without spectators.

 

المپیک توکیو بدون تماشاگر برگزار می‌شود

عکس مطلب المپیک توکیو بدون تماشاگر برگزار می‌شود

توضیحات کامل مطلب المپیک توکیو بدون تماشاگر برگزار می‌شود

به گزارش ورزش سه، برگزاری رویداد بزرگی مثل المپیک که نمایندگان بسیاری را از سراسر جهان در خود جای داده، ژاپنی ها را حسابی به دردسر انداخته است."تبلیغات ویژه فان طب"

شامپو و سرشوی سبغ اصل ضد ریزش مو و تقویت مو گیاهی

چندی پیش کمیته برگزاری مسابقات المپیک توکیو اعلام کرد که تماشاگران خارجی نمی توانند برای تماشای مسابقات المپیک به پایتخت ژاپن سفر کنند. این خبر در شرایطی اعلام شد که همگان تصور می کردند مردم ژاپن اجازه تماشای بازی های المپیک را حداقل به صورت محدود خواهند داشت.

برگزاری یورو 2020 با حضور تماشاگران این امیدها را در دل ژاپنی ها افزایش داد، اما دولت ژاپن از امروز وضعیت اضطراری بهداشتی جدید تا پایان  بازی‌های المپیک توکیو که قرار است طی دو هفته دیگر آغاز شود را اعلام کرد .

این یک اتفاق و وضعیت نه چندان مساعد کرونا در ژاپن به خاطر شیوع نوع جدید کرونا به نام دلتا باعث شد تا در نهایت یک تصمیم جدید و شوک برانگیز برای المپیک توکیو اتخاذ شود؛ این رویداد بدون حضور تماشاگر برگزار می شود!

به نظر می رسد در ژاپن، اقدامات اضطراری بهداشتی نسبت به سایر نقاط جهان کمتر سختگیرانه است و همین موضوع هم باعث شده تا این کشور در نهایت قید حضور تماشاگران در استادیوم ها را بزند و برای اولین بار المپیک را بدون حضور تماشاگران برگزار کند.

بدون شک جذابیت و هیجان بازی های المپیک توکیو نسبت به دوره های قبلی که با حضور هزاران تماشاگر در هر استادیوم پیگیری می شد، به شدت کاهش خواهد یافت.

ژاپنی ها نیز برخلاف تصوری که در چند سال اخیر داشتند، باید مثل سایر مردم جهان مسابقات المپیک را از خانه و از طریق تلویزیون تماشا کنند.

برچسب و تگ های مطلب المپیک توکیو بدون تماشاگر برگزار می‌شود:

اخبار,اخبار ورزشی,المپیک,المپیک لندن,المپیک 2012,فوتبال,اخبار پرسپولیس,اخبار استقلال,تیتر روزنامه های ورزشی,نتایج فوتبال,برنامه نود,ورزش 3,خبر ورزش

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥