ارتباط در واتساپ برای مشاوره در مورد این محتوا

توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا

توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا

توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا

توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا

توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا
رئیس‌جمهور آمریکا شرکت توئیتر را به طرفداری از رقیب او در انتخابات ریاست‌جمهوری ماه نوامبر متهم کرد
Twitter and the story of US election fraud
President accuses Twitter of backing his rival in the November presidential electionتوئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا


توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا
توئیتر و ماجرای تقلب در انتخابات آمریکا

سیاستمداران طرفدار رئیس‌جمهور آمریکا شرکت توئیتر را به طرفداری از رقیب او در انتخابات ریاست‌جمهوری ماه نوامبر متهم کرده‌اند .

سیاستمداران طرفدار «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا اقدام «توئیتر» در تعلیق دسترسی به حساب کاربری ستاد تبلیغاتی ترامپ پس از انتشار مطلبی علیه «جو بایدن» و پسرش «هانتر بایدن» را طرفداری از نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری تفسیر کرده‌اند. 

بارون ترامپ Barron Trump پسر رئیس‌جمهور آمریکا کرونا گرفت

توئیتر روز پنجشنبه با اعلام اینکه پیام ستاد تبلیغات انتخاباتی ترامپ که در آن جو بایدن «دروغگو» خوانده شده و همچنین انتشار ویدئویی درباره کسب و کار «هانتر بایدن» در اوکراین، نقض سیاست‌های این رسانه محسوب می‌شود، حساب کاربری تیم ترامپ را تعلیق کرد.

توئیتر پیام معمول خود هنگام نقض قوانین این رسانه را نوشت: «حساب کاربری شما تعلیق شده است. چه اتفاقی افتاده است؟ تشخیص ما این بوده که این حساب کاربری قوانین توئیتر را نقض کرده است. به طور خاص، شما قوانین ما مبنی بر ممنوعیت انتشار اطلاعات خصوصی را نقض کرده‌اند.»

در ادامه این پیام آمده است: «شما مجاز نیستید بدون اجازه دیگران اقدام به انتشار مطالبی درباره اطلاعات خصوصی آنها بکنید.»"تبلیغات ویژه فان طب"

پیام ستاد انتخاباتی ترامپ که این واکنش را در پی داشت این بود: «جو بایدن دروغگویی است که سال‌هاست کشور ما را نابود کرده است.»

تیم ترامپ علاوه بر این ویدئویی را هم منتشر کرده که حاوی اطلاعاتی درباره کسب و کارهای هانتر بایدن در خارج از آمریکا بود. این ویدئو به مقاله‌ای که چند ساعت قبل‌تر در نیویورک‌پست منتشر شده بود اشاره داشت.

در مقاله نیویورک‌پست، ایمیل‌هایی منتشر شده بود که نشان می‌داد هانتر بایدن سال ????، پدرش جو که در آن زمان معاون رئیس‌جمهور آمریکا بود را به یکی از مدیران ارشد شرکت گاز «بوریسما» معرفی کرده بود.

«تیم مورتاف»، رئیس بخش روابط عمومی ستاد انتخاباتی ترامپ در مصاحبه‌ای با فاکس‌نیوز گفت: «این به زبان ساده به معنی دخالت در انتخابات است. اینکه توئیتر حساب اصلی ستاد انتخاباتی ایالات متحده را تعلیق کند سطح قابل‌تا?ملی از دخالت سیاسی است که دست‌کمی از تلاش برای دست بردن در انتخابات ندارد.»

وی اضافه کرد: «دوستان جو بایدن در سیلیکون ولی دارند اخبار منفی درباره آدم خودشان را سانسور می‌کنند و رأی‌دهندگان را از دسترسی به اطلاعات مهم محروم می‌کنند. این مثل اتفاقات چین یا کوبای کمونیستی است نه ایالات متحده آمریکا.»

«تد کروز»، نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا هم این اقدام را به منزله «دخالت در انتخابات» از طریق سانسور توصیف کرده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ گفته به منظور دور زدن این سانسورها  متن کامل مقاله نیویورک‌پست را روی وب‌سایت خود منتشر کرده است.

منبع : فارس

برچسب و تگ های مطلب توئیتر به تلاش برای دست بردن در انتخابات آمریکا متهم شد:

انتخابات آمریکا,تقلب در انتخابات آمریکا,توئیتر متهم به تقلب در انتخابات آمریکا شد,شکایت علیه توئیتر,توئیتر متهم به تقلب در انتخابات شد,تخلف توئیتر,توئیتر علیه جوبایدن,تقلب و فساد توئیتر,

Related posts

Leave a Comment