انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها types fall ground

انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها types fall ground

انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها
types fall ground
معرفی انواع تی زمین شوی
با توجه به نقش بهداشت در زندگی روزانه اشخاص برای حفظ سلامت آن ها، رعایت پاکیزگی و تمیز کردن محل کار و زندگی بسیار اهمیت دارد. یکی از اصلی ترین اقدامات، تمیز کردن کف و سطوحی است که اشخاص روی آن راه می روند. برای این کار شیوه های زیادی وجود دارد که راحت ترین آن ها تمیز کردن کف به کمک ابزارهای ساده و کاربردی به نام تی می باشد. در ادامه با ما باشید.
Types of floor washing + their application
types fall ground
Introducing different types of floor washing
Due to the role of health in people’s daily lives to maintain their health, it is very important to maintain cleanliness and cleanliness of work and life. One of the main steps is to clean the floor and surfaces on which people walk. There are many ways to do this, the most convenient of which is to clean the floor with the help of simple and practical tools called t. Stay with us.

 

انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها

عکس مطلب انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها
انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها

توضیحات کامل مطلب انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها

انواع تی زمین شوی

تی نخی یا تی رشته‌ای

تی نخی، تی رشته‌ای یا تی مویی، به‌عنوان یکی از شایع ترین انواع تی و زمین شوی، مدل‌های گوناگونی دارد. این تی در ساده‌ترین شکل خود از نخ‌های ضخیمی تشکیل شده که به انتهای یک میله‌ی فلزی (و یا سایر جنس‌ها) قرار دارند. در بین انواع تی و زمین شوی، تی‌های رشته‌ای به علت قدرت جذب بالای خود برای تمیز کردن انواع سطوح مورد خیلی مناسبی هستند و گوشه  و کنارهای منزل شما به‌خوبی تمیز می کند."تبلیغات ویژه فان طب"

خرید تی زمین شوی

از تی نظافت نخی می‌توان برای نظافت و تی کشیدن مکان‌هایی مثل کف مغازه، فروشگاه، سرویس بهداشتی عمومی و دیگر مکان‌های عمومی استفاده کرد. نگهداری از این مدل تی و رشته‌های آن قدری سخت است و امکان دارد وقت شما را بگیرد. هرچند قیمت مناسب تی رشته‌ای هم یکی دیگر از نقاط مثبت آن است.

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,تی زمین شوی نخی

تی زمین شوی نخی

زمین شوی پدالی

در این مدل از زمین شوی که جزو انواع شایع آن می باشد، شخص می تواند با استفاده از پدال به آسانی آب اضافی تی را گرفته و آن را برای استفاده دوباره آماده کند. وجود پدال در تی زمین شوی استفاده از آن را راحت نموده و از ایجاد خستگی شخص پیشگیری می کند.

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,تی زمین شوی پدالی

تی زمین شوی پدالی

تی حوله ای

تی حوله ای کاربرد های گوناگونی دارد. این تی می تواند کار نظافت کف و دیوارها را بهترین شکل ممکن انجام دهد. خیلی از اشخاص حتی برای شستن دیوارهایی که با رنگ روغن نقاشی شده اند، از این تی استفاده می کنند.

بعضی از کاربردهای تی حوله ای:

– تمیز کردن کف آشپزخانه

– تمیزکردن کف و دیوار حمام

– تمیزکردن انواع کفپوش

– تمیز کردن دیوارهای کاشی و سرامیک

– تمیزکردن بدنه ماشین

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,تی حوله ای

تی حوله ای

تی اسفنجی

تی های اسفنجی دارای یک سر اسفنجی بوده و یک آب چلان هم به آن وصل است. سرهای ببعضی از این تی ها قابل جابجایی بوده که همین قابلیت شستشو و جایگزینی آنها را راحت می کند. این تی ها کارایی بیشتری نسبت به تی های ساده داشته و برای تمیز کردن کاشی و سطوح ناهموار هم کارایی دارند.

تی های اسفنجی را باید بعد از مصرف به خوبی شسته و تمیز کنید چون به علت ساختار اسفنجی امکان دارد محل مناسبی برای رشد انواع باکتریها گردند. بعد از شستن تی های اسفنجی آنها را به صورت عمودی در گوشه ای بگذارید تا کاملا خشک شوند. چنانچه اسفنج این تی ها کهنه شده، بوی بدی می دهد و یا از هم جدا شده میتوانید آن را به یک سری جدید عوض کنید.

کاربردهای تی اسفنجی:

تی اسفنجی هم مثل تی حوله ای استفاده های زیادی دارد. بسته به میزان کثیفی و موارد گوناگون می توان از این تی استفاده کرد. تی اسفنجی از انواع تی نظافت است که برای موارد گوناگونی به کار گرفته می شود که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

– شستن کف آشپزخانه

– شستن بالکن

– شستن پاسیو

-تمیزکردن کفپوش های مختلف

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,کاربردهای تی زمین شوی

تی اسفنجی

زمین شوی چرخشی

یکی از مدل های نسبتا جدید و پرطرفدار زمین شوی، انواع تی چرخشی می باشد که در طراحی آن سطلی برای قرار دادن تی مشخص شده و دارای یک چرخشگر است. در این مدل از تی چرخشی، تی به سبد چرخشگر متصل شده و چرخیدن بسیار سریع آن سبب شسته شدن و آبکشی مناسب تی می شود. یکی از مزایای این زمین شوی سبد استیل آن می باشد که ضد زنگ بوده و در برابر آب مقاومت بالایی دارد، به علاوه در این تی ها به علت وجود سبد چرخشی، آبگیری به راحتی انجام شده و فشاری به شخص وارد نمی کند.

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,تی زمین شوی طرح ماکارونی

تی زمین شوی چرخشی

تی زمین شوی طرح ماکارونی

ویژگی های محصول

– کاربری: آب جمع کن

– جنس سری: حوله‌ای

– قابلیت کاهش و افزایش طول: دارد

– آبگیر: دارد

– قابلیت تعویض سری: دارد

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,تی زمین شوی طرح ماکارونی

تی زمین شوی طرح ماکارونی

تی شیشه شوی

تی شیشه شوی یک ابزار تخصصی و حرفه ای نظافت شیشه است. فقط باید شیشه را به وسیله مواد شوینده و آب بشویید و آنگاه به وسیله تیغه مخصوص پیش از خشک شدن دوباره پاک کرد.

آلودگی و کثیف به آسانی به وسیله آب و مواد شوینده از سطح شیشه جدا می شود و در آخر به وسیله تیغه مخصوص لاستیکی شیشه پاک کن خشک می شود.

یکی از مهمترین نکته ها در تیغه شیشه پاک کن جنس لاستیک ای ابزار است.در صورت بی کیفیت بودن لاستیک کار پاک کردن شیشه به خوبی انجام نمی شود و رد آلودگی روی شیشه می ماند.

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,کاربردهای تی زمین شوی

تی  شیشه شوی

تی بخار

استفاده از تی بخار به‌عنوان یک بخارشوی الکتریکی نسبت به انواع تی و زمین شوی و کاربرد آن‌ها که گفته شد، کمتر شایع است. علت آن هم قیمت بالاتر این مدل از انواع دیگر تی نظافت و مناسب نبودن آن برای بعضی سطوح است؛ برای مثال پارکت لمینت. ولی این نکته را هم نباید فراموش کرد که این طی به جز پاک کردن سطح و انوع لکه‌ها، آن را ضدعفونی هم می‌کند.

تی زمین شوی ,انواع تی زمین شوی ,کاربردهای تی زمین شوی

تی بخار

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

برچسب و تگ های مطلب انواع تی زمین شوی + کاربرد آنها:

تی زمین شوی, انواع تی زمین شوی, کاربردهای تی زمین شوی, تی رشته‌ای, زمین شوی پدالی, تی حوله ای, تی اسفنجی, زمین شوی چرخشی, تی زمین شوی طرح ماکارونی, تی شیشه شوی, تی بخار
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥