سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید

سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید

سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید
what black hat seo
یکی دیگر از استراتژی هایی که برخی از مدیران سایت ها در زمینه سئو وبهینه سازی از آن استفاده می کنند ، سئو کلاه سیاه نام دارد. خب مسلما آرزوی هر سایتی رسیدن به رتبه های برتر گوگل است و دیده شدن در نتایج جستجو برای کسب و کار ها اهمیت دارد. سئو کلاه سیاه با تکنیک ها و روش های خود ، به شکل میانبر عمل می کند و موتور های جستجو را فریب می دهد تا رتبه سایت در زمان کوتاه افزایش یابد هرچند که استفاده مدام از این روش نه تنها سودی نخواهد داشت بلکه منجر به پنالتی و جریمه شدن سایت از سمت موتور های جستجو می شود.
What is Black Hat SEO? 4 Know the black hat technique
what black hat seo
Another strategy that some webmasters use in the field of SEO and optimization is called black hat SEO. Well, of course, every site aspires to reach the top rankings of Google, and it is important for businesses to be seen in search results. Black hat SEO, with its techniques and methods, acts as a shortcut and tricks search engines to increase the site’s ranking in a short time, although continuous use of this method will not only not be beneficial, but also lead to penalties and The site will be penalized by search engines.
What Is Black Hat SEO?
Black Hat SEO is most commonly defined as a disapproved practice that nevertheless could increase a page’s ranking in a search engine result page (SERP)
Spamdexing
Spamdexing is the deliberate manipulation of search engine indexes. It involves a number of methods, such as link building and repeating unrelated phrases, to manipulate the relevance or prominence of resources indexed, in a manner inconsistent with the purpose of the indexing system

 

سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید.

عکس مطلب سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید.
سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید.

توضیحات کامل مطلب سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید.

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو چیست؟ سئو کلاه سیاه به مجموعه عملیاتی گفته می شود که کاملا در مقابل و تضاد با الگوریتم های گوگل هستند و برای رسیدن به جایگاه سریع در نتایج جستجو به کار می روند. واضح تر بگم ، روش هایی که موتور های جستجو را فریب می دهند. در زمان های گذشته که الگوریتم های گوگل به تعداد خیلی کمی بودند و حساسیت زیادی  نداشتند استفاده از تکنیک سئو کلاه سیاه بسیار رایج شده بود اما در طول زمان ، ماجرا فرق کرد جوری که امروزه با وجود الگوریتم های پیچیده و قوی ، به سراغ سئوی کلاه سیاه کاری خطرناک و پر ریسک است."تبلیغات ویژه فان طب"

چرا استفاده از سئو کلاه سیاه به سایت آسیب می زند؟

به کار گیری روش های سئو کلاه سیاه ، می تواند به رتبه سایت آسیب جدی وارد کند و حتی منجر به پنالتی شدن سایت و حذف از لیست نتایج موتور های جستجو مثل گوگل شود. چرا که این روش ها بر خلاف دستور العمل ها و الگوریتم های گوگل می باشند.

سئو کلاه سیاه در مدت زمان کوتاه نتیجه خواهد داد اما خب روز به روز موتور های جستجو قوی و قوی تر می باشند و عملکرد های نامطلوب را برسی می کند و در صورت تخلف ، سایت را جریمه می کنند.

تنها هدفی که موتور های جستجو دارند ، رساندن کاربران به بهترین و مفید ترین نتیجه است اما خب این عملکرد با سئو کلاه سیاه در تضاد است. عملا این روش ها کاربران را اذیت می کند. جهت کسب مشاوره سئو می توانید با شرکت سئو فان طب در ارتباط باشید. برای ارتباط با مسئول سئو سایت فان طب قسمت نظرات این محتوا یا در واتساپ با شماره ی 09198517368 در ارتباط باشید.

معرفی 4 تکنیک کلاه سیاه در سئو

توجه داشته باشید که به ازای رتبه برتر در گوگل ، هدف اصلی خود را نباید کنار بگذارید. در اینجا تکنیک هایی معرفی خواهیم کرد که دقیقا شما را از هدف اصلی یعنی رضایت کاربران دور می کند.

1- استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی

کلمات کلیدی عامل پیش برنده وبسایت ها در رتبه بندی هستند. اضافه کردن آنها در متن ، کاربر را به مطلب مورد نظر خود می رساند اما توجه داشته باشید که اضافه کردن کلمات کلیدی مشابه به آن که برای مخاطب ارزش چندانی نداشته باشند ، کاربر را دل زده می کنند و گوگل هم روی این این قضیه حساس است.

2- محتوای بی کیفیت

یکی دیگر از عواملی که استفاده از آن در سئو کلاه سیاه بسیار رایج است ، تولید محتوا بی کیفیت و نامنظم است. به عنوان مثال محتوا های کپی شده که بسیاری از سایت ها از منابع دیگر مطالبی را کپی می کنند و در سایت خود قرار می دهند. تا قبل از سال 2011 خیلی از سایت ها سو استفاده می کردند و با آنها برخوردی نمیشد تا اینکه گوگل الگوریتم پاندا را معرفی کرد. این الگوریتم تمامی محتوا های سایت را بررسی می کرد و در صورت کپی یا بی کیفیت بودن ، رتبه آنها را کاهش می داد.

3- خرید و فروش لینک

کمپانی گوگل تهدید کرده که هر سایتی برای کسب رتبه و افزایش اعتبار لینکی را خریداری کنند و یا لینک به سایت های دیگر بفروشند ، ممنوع است چرا که این عامل قوانین گوگل را نقض می کند و با لینک سازی سئو کلاه سفید در تضاد است.

4- کامنت های اسپم

در زمان های گذشته که سخت گیری گوگل تا حدی خیلی نبود ، وبسایت هایی در قسمت کامنت سایت های دیگر لینک سایت خود را وارد می کردند اما وقتی الگوریتم های گوگل به روز شد ، این کامنت ها و هر گونه کامنتایی که دارای محتوای بی ارزش بود ، اسپم شناخته شد.

نتیجه گیری سئو کلاه سیاه

در این مقاله سعی کردیم نکات مفیدی را درباره سئو کلاه سیاه و ویژگی های آن بهتون آموزش بدیم که دانستن این نکات به شما کمک زیادی می کند که سمت آنها به هیچ وجه نروید و با آینده سایت خود بازی نکنید.

برچسب و تگ های مطلب سئو کلاه سیاه چیست؟ 4 تکنیک کلاه سیاه را بشناسید.:

سئو کلاه سیاه چیست, تکنیک کلاه سیاه, سئو کلاه سیاه, تکنیک های کلاه سیاه, سئو کلاه سیاه با تکنیک ها و روش های خود, نتیجه سئو کلاه سیاه, درباره سئو کلاه سیاه, ویژگی های سئو کلاه سیاه, سئو سایت, آسیب سئو کلاه سیاه به سایت
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥