تبدیل پیام صوتی به متنی در واتس اپ Whatsapp IOS

تبدیل پیام صوتی به متنی در واتس اپ Whatsapp IOS

واتس اپ پیام صوتی را به نوشتار تبدیل می کند
WhatsApp converts voice messages to text
واتس اپ مشغول توسعه ویژگی تبدیل پیام صوتی به نوشتاری برای کاربران iOS است.
WhatsApp converts voice messages to text IOS
WhatsApp is developing the feature of converting voice message to text for iOS users.

 

واتس اپ پیام صوتی را به نوشتار تبدیل می کند

عکس مطلب واتس اپ پیام صوتی را به نوشتار تبدیل می کند
واتس اپ پیام صوتی را به نوشتار تبدیل می کند"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب واتس اپ پیام صوتی را به نوشتار تبدیل می کند

به گزارش مهر به نقل از گجت ۳۶۰، ویژگی جدید واتس اپ در سیستم عامل iOS مناسب افرادی است که به پیام‌های صوتی بلند در اپ گوش نمی‌دهند.

طبق گزارش وب سایت WABetaInfo، واتس اپ مشغول توسعه یک قابلیت جدید تبدیل پیام صوتی به متن است که به طور کامل در دستگاه کاربر انجام می‌شود. به عبارت دیگر برای استفاده از این قابلیت پیام‌های صوتی به سرورهای واتس اپ یا فیس بوک ارسال نمی شوند. در عوض ویژگی مذکور به سیستم «شناسایی صوت» اپل اتکا می‌کند.

این وب سایت اشاره می‌کند پیام‌های صوتی کاربر به اپل کمک می‌کند فناوری شناسایی صوت خود را قدرتمندتر کند. البته استفاده از آن کاملاً اختیاری است.

هنگامیکه کاربر برای نخستین بار از قابلیت رونویسی پیام صوتی استفاده می‌کند، نوتیفکیشن زیر برای او ارسال می‌شود: داده‌های صوتی این اپ برای پردازش درخواست‌ها به اپل ارسال می‌شود. این امر به اپل کمک می‌کند تا فناوری تشخیص صوت خود را قدرتمندتر کند.

پس از آنکه کاربر به درخواست اپ برای دسترسی به فناوری شناسایی صوت پاسخ مثبت دارد، می‌تواند سرویس رونویسی را در بخش جدید Transcription آزمایش کند.

بیشتر بخوانید : مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتساپ WhatsApp

هنگامیکه برای نخستین بار پیام صوتی به نوشتار تبدیل می‌شود، متن آن در مخزن داده واتس اپ ذخیره می‌شود، بنابراین کاربر بعداً می‌تواند آن را دوباره ببیند.

این ویژگی همچنان در حال توسعه است، بنابراین افرادی که نسخه بتای عمومی واتس اپ را استفاده می‌کنند، هنوز قادر به مشاهده آن نیستند.

برچسب و تگ های مطلب واتس اپ پیام صوتی را به نوشتار تبدیل می کند :

واتس اپ پیام صوتی را به نوشتار تبدیل می کند , گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥