ارتقاء قابلیت آخرین مشاهده واتس‌اپ WhatsApp Last Seen

قابلیت «Last Seen» واتس اپ ارتقا می یابد
WhatsApp Last Seen
طبق گزارشی جدید واتس اپ مشغول توسعه قابلیتی است که به کاربر اجازه می دهد آخرین زمان فعالیت خود در اپلیکیشن را فقط برای برخی از شماره تماس ها غیرفعال کند.
WhatsApp “Last Seen” feature is upgraded
According to a new report, WhatsApp is developing a feature that allows the user to disable the last time they were active in the application for only some contact numbers.

 

قابلیت «Last Seen» واتس اپ ارتقا می یابد

عکس مطلب قابلیت «Last Seen» واتس اپ ارتقا می یابد
قابلیت «Last Seen» واتس اپ ارتقا می یابد"تبلیغات ویژه فان طب"

توضیحات کامل مطلب قابلیت «Last Seen» واتس اپ ارتقا می یابد

به گزارش مهر به نقل از مک رومر، واتس اپ مشغول توسعه ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد قابلیت مشاهده وضعیت «Last Seen» خود را برای هر یک از مخاطبان به طور جداگانه تعیین کنند.

مهر نوشت؛ طبق اطلاعات وب سایتWABetaInfo به طور معمول کاربران واتس اپ می‌توانند وضعیت «Last Seen» مخاطب شان را در قسمت بالای چت مشاهده کنند. «Last Seen» به آنها نشان می‌دهد مخاطبشان آخرین بار چه زمانی اپ را باز کرده و فعال بوده است.

درحال حاضر امکان غیرفعال کردن وضعیت «Last Seen» وجود دارد. اما تنظیمات این ویژگی محدود به گزینه‌های «همه افراد» «شماره تماس‌های من» و «هیچ کس» است. بنابراین هیچ راهی وجود ندارد این قابلیت فقط برای برخی از شماره تماس‌ها فعال شود.

اما اکنون به نظر می‌رسد این روند در حال تغییر است و وب سایت WABetaInfoنسخه آزمایشی از این قابلیت واتس اپ را رصد کرده است. در بخش تنظیمات حریم خصوصی این پیام رسان گزینه «شماره تماس‌های من به غیر از…» نیز وجود دارد که به کاربر اجازه می‌دهد شماره‌های خاصی را انتخاب کند تا آنها نتوانند وضعیت آخرین زمان فعالیتشان در شبکه پیام رسان را مشاهده کنند.

البته باغیر فعال کردن قابلیت «Last Seen» برای برخی شماره تماس‌ها، کاربر نیز نمی‌تواند آخرین زمان فعالیت مخاطبش در واتس را ببیند.

با این وجود هنوز مشخص نیست قابلیت جدید به طور واقعی برای کاربران عرضه می‌شود یا خیر.

برچسب و تگ های مطلب قابلیت «Last Seen» واتس اپ ارتقا می یابد:

قابلیت «Last Seen» واتس اپ ارتقا می یابد, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥