واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد WhatsApp fine

واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد WhatsApp fine

واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد
WhatsApp was fined 225 million euros
ایرلند در پی اعمال فشار دیده بان حریم خصوصی اتحادیه اروپا، واتس‌اپ را به دلیل نقض حریم خصوصی 225 میلیون یورو (266 میلیون دلار) جریمه کرد.
WhatsApp was fined 225 million euros
Ireland fined WhatsApp 225 million euros ($ 266 million) for violating privacy following EU privacy watchdog pressure.

 

واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد

عکس مطلب واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد
واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد

توضیحات کامل مطلب واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد

به گزارش ایسنا، واتس‌اپ اعلام کرد این جریمه کاملا مایوس کننده بوده و این شرکت درخواست تجدیدنظر خواهد کرد. با این حال این جریمه ایرلندی به میزان قابل توجهی کمتر از ۸۸۶.۶ میلیون یورو جریمه ای است که از سوی سازمان حریم خصوصی لوکزامبورگ در ژوئیه علیه آمازون صادر شد."تبلیغات ویژه فان طب"

کمیسیونر حریم خصوصی دیتای ایرلند که رگولاتور حریم خصوصی ناظر بر فیس بوک – شرکت مادر واتس‌اپ – در اتحادیه اروپاست، اعلام کرد این مسائل مربوط به این بودند که آیا واتس‌اپ در سال ۲۰۱۸ به مقررات دیتای اتحادیه اروپا در خصوص شفافیت عمل کرده است یا خیر.

سخنگوی واتس‌اپ در بیانیه ای اعلام کرد مسائل مطرح، مربوط به سیاستهای سال ۲۰۱۸ بودند. واتس‌اپ متعهد است سرویس مطمئن و محرمانه را فراهم کند. ما تلاش کرده ایم تضمین کنیم اطلاعاتی که فراهم می کنیم شفاف و جامع بوده و همچنان همین طور خواهد ماند. این شرکت نسبت به تصمیم امروز در خصوص شفافیتی که ما در سال ۲۰۱۸ برای کاربران فراهم کردیم، مخالف بوده و این جریمه کاملا مایوس کننده است.

دیده بان حریم خصوصی اتحادیه اروپا اعلام کرد در ژوئیه چندین اشاره به سازمان دیده بان حریم خصوصی ایرلند داشته تا به انتقادات همتایانش در خصوص تاخیر در تصمیم گیری در پرونده های مربوط به غولهای فناوری و عدم صدور جریمه مناسب برای هر گونه تخلفی رسیدگی کند.

این سازمان اعلام کرد در جریمه واتس‌اپ باید گردش مالی فیس بوک به حساب آورده شود و به این شرکت به جای شش ماه، باید سه ماه فرصت داده شود.

بر اساس گزارش رویترز، رگولاتور ایرلند تا پایان سال گذشته ۱۴ تحقیق مهم را در خصوص فیس بوک و زیرمجموعه هایش شامل واتس‌اپ و اینستاگرام گشود.

برچسب و تگ های مطلب واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد:

واتس‌اپ 225 میلیون یورو جریمه شد, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥