قابلیت جدید واتس‌اپ با ایموجی‌ها WhatsApp with emojis

قابلیت جدید واتس‌اپ با ایموجی‌ها WhatsApp with emojis

قابلیت جدید به واتس‌اپ اضافه می‌شود
New WhatsApp feature with emojis
واتس‌اپ قصد دارد قابلیتی را به پیام‌رسان خود اضافه کند که به موجب آن کاربران می‌توانند با ایموجی‌ها به پیام‌های واکنش نشان دهند.
A new feature is added to WhatsApp
WhatsApp aims to add a feature to its messengers that allows users to respond to messages with emojis.

 

قابلیت جدید به واتس‌اپ اضافه می‌شود

عکس مطلب قابلیت جدید به واتس‌اپ اضافه می‌شود
قابلیت جدید به واتس‌اپ اضافه می‌شود

توضیحات کامل مطلب قابلیت جدید به واتس‌اپ اضافه می‌شود

مدتی است واتس‌اپ روی قابلیت‌های کاربردی جدید کار می‌کند و در همین راستا قصد دارد برای جلب رضایت کاربرانش، ویژگی واکنش نشان دادن به پیام‌ها با ایموجی‌ها را در اختیارشان قرار دهد."تبلیغات ویژه فان طب"

واکنش نشان دادن به پیام‌ها با ایموجی قابلیت محبوبی است که کاربران پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی از آن استقبال می‌کنند و می‌توانند با سرعت بیشتری در چت‌ها و ارتباطات آنلاین احساس خود را به مخاطب منتقل کنند. واتس‌اپ با چنین قابلیتی، کاری را انجام می‌دهد که در گذشته برخی پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی انجام داده‌اند.

وب‌سایت WABetaInfo با انتشار تصویری از تلاش واتس‌اپ برای اضافه کردن این قابلیت کاربردی به این پیام‌رسان خبر داده. انتظار می‌رود در بروزرسانی آتی کاربران بتوانند از این قابلیت استفاده کنند. به نظر نمی‌رسد کاربران نسخه وب یا دسکتاپ واتس‌اپ در آینده نزدیک به آن دسترسی پیدا کنند.

واتس‌اپ  ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

طبق تصویر منتشر شده، کاربران برای دسترسی به چنین قابلیتی باید پیام‌رسان خود را بروزرسانی کنند که البته چنین ویژگی ابتدا برای نسخه بتای واتس‌اپ منتشر خواهد شد.

به غیر از محتوای به اشتراک گذاشته شده از سوی وب‌سایت WABetaInfo و تصاویری که نشان می‌دهند واتس‌اپ روی این قابلیت جدید کار می‌کند، اطلاعات دیگری درباره آن منتشر نشده. با این حال انتظار می‌رود طی هفته‌های آتی به اطلاعات بیشتری درباره آن دست پیدا کنیم.

برچسب و تگ های مطلب قابلیت جدید به واتس‌اپ اضافه می‌شود:

قابلیت جدید به واتس‌اپ اضافه می‌شود, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥