انتشار آپدیت جدید ویندوز 11 windows 11 update

انتشار آپدیت جدید ویندوز 11 windows 11 update

آپدیت جدید ویندوز ۱۱ منتشر شد
windows 11 update
مایکروسافت در کانال Dev و بتا ویندوز اینسایدر جدیدترین پیش نمایش ویندوز ۱۱ را با بیلد ۲۲۰۰۰.۱۳۲ منتشر کرد که برخی باگ‌های گذشته را برطرف می‌کند. مایکروسافت همچنین شماری از نرم‌افزارهای داخلی ویندوز ۱۱ از جمله ایمیل، ماشین حساب، ابزار برش (Snipping Tool) و تقویم را بطور مستقل از بیلد بروزرسانی کرده است.
A new Windows 11 update has been released
Microsoft has released the latest preview of Windows 11 in the Dev and beta channels of Windows Insider with a build of 22000.132, which fixes some of the bugs of the past. Microsoft has also updated a number of built-in Windows 11 software, including email, calculator, snipping tool, and calendar, independently of build.

 

آپدیت جدید ویندوز 11 منتشر شد

عکس مطلب آپدیت جدید ویندوز 11 منتشر شد
آپدیت جدید ویندوز 11 منتشر شد

توضیحات کامل مطلب آپدیت جدید ویندوز 11 منتشر شد

ویندوز ۱۱ ابزار جدیدی به نام Snipping Tool دارد که قابلیت‌های ابزار کلاسیک Snipping Tool و Snip & Sketch را با هم ادغام می‌کند. اصلی‌ترین میانبر برای تهیه اسکرین شات در ویندوز ۱۱ استفاده از دکمه‌های ترکیبی Win + Shift + S خواهد بود که فشار دادن آن‌ها باعث می‌شود منویی با چند گزینه برای انتخاب ناحیه موردنظر برای گرفتن اسکرین شات ظاهر شود."تبلیغات ویژه فان طب"
 ویندوز ۱۱,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

نسخه جدید Snipping Tool پس از تهیه اسکرین شات ابزارهایی را برای ویرایش تصویر در اختیار کاربر قرار می‌دهد. مایکروسافت بالاخره حالت تیره را هم به این نرم‌افزار اضافه کرده تا در صورت استفاده از این حالت در کل سیستم عامل هماهنگی بیشتر بین این نرم‌افزار و سایر بخش‌های رابط کاربری ایجاد شود.

 ویندوز ۱۱,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

اپلیکیشن ایمیل و تقویم هم تغییراتی داشته تا سبک جدید طراحی ویندوز ۱۱ را تقلید کنند. «دیو گروچوکی»، مدیر ارشد برنامه‌های ویندوز مایکروسافت می‌گوید: «ما گوشه‌های گرد و اصلاحات دیگری را در این برنامه‌ها اعمال کردیم تا کاری کنیم که این نرم‌افزارها شبیه بخشی از خود ویندوز ۱۱ به نظر برسند.»

 ویندوز ۱۱,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

اپلیکیشن ماشین حساب ویندوز ۱۱ نیز بهینه‌سازی‌های کوچکی داشته و مایکروسافت آن را با زبان #C بازنویسی کرده است. این شرکت حالا به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا اصلاحات مدنظرشان را از طریق پلتفرم گیت‌هاب برای این برنامه پیشنهاد کنند.

آزمایش‌کنندگان ویندوز ۱۱ اکنون می‌توانند تماس‌های صوتی و ویدیویی را در مایکروسافت تیمز امتحان کنند. همچنین همان طور که از طریق اپلیکیشن معمولی تیمز می‌توانید صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید، این قابلیت برای ویندوز ۱۱ هم فعال شده است.

آپدیت ویندوز ۱۱ بیلد ۲۲۰۰۰.۱۳۲ شامل تغییرات دیگری از جمله رفع باگی است که موجب کرش مکرر Explorer.exe می‌شد.

کلیک

برچسب و تگ های مطلب آپدیت جدید ویندوز 11 منتشر شد:

آپدیت جدید ویندوز 11 منتشر شد, گوشی سامسونگ,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی سامسونگ گالکسی,گوشی گالکسی سامسونگ,موبایل نوکیا,گوشی نوکیا,موبایل سونی اریکسون,سونی اریکسون اکسپریا,قیمت گوشی htc,تبلت,تبلت سامسونگ,تبلت سونی,تلویزیون سامسونگ,تلویزیون ال جی,آیفون,آی پد,لپ تاپ,قیمت لپ تاپ
,

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥