جواب سیدجوادهاشمی به صحنه جنجالیش در زخم کاری

,سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم,زخم کاری,لخت شدن هاشمی در استخر,زخم کاری سید جواد هاشمی,Wound work of Seyed Javad Hashemi,جواب سیدجوادهاشمی به صحنه جنجالیش در زخم کاری,

سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم
Wound work of Seyed Javad Hashemi
سید جواد هاشمی در یک برنامه ی زنده اینترنتی به حواشی سکانس جنجالی اش در سریال زخم کاری پرداخت و گفت: اگر باز هم به عقب برگردم این سکانس را اجرا می‌کنم زیرا کار غیر شرعی نکرده‌ ام.
Seyed Javad Hashemi: If I go back, I will still be controversial in that sequence
Wound work of Seyed Javad Hashemi
In a live internet program, Seyyed Javad Hashemi addressed the margins of his controversial sequence in the series Zakhm Kari and said: “If I go back again, I will perform this sequence because I have not done anything illegal.”

 

سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم

عکس مطلب سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم"تبلیغات ویژه فان طب"
سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم,عکس سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم,سئو سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم,مقاله سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم,

توضیحات کامل مطلب سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم

به گزارش سرنا، سید جواد هاشمی در این برنامه گفت بابت سکانس لخت شدنش عذرخواهی نمی کند چون کار غیر شرعی نکرده اما تبلیغش برای خرید خانه در دبی کار اشتباهی بود به همین خاطر بارها بابت آن عذرخواهی کرد. هاشمی همچنین گفت اگر به عقب برگردد باز هم پیشنهاد بازی در آن سکانس را قبول خواهد کرد.

او گفت دو گروه به این سکانس واکنش داشتند، یک گروه که آن را دستمایه ی طنز قرار دادند و خود او هم با شوخی های آن ها خندید و یک گروه که او را به طور جدی مورد انتقاد قرار دادند. هاشمی گفت به این افراد هم احترام می گذارد چون بعضی تابوها را برای آن ها نمی توان شکست اما او واقعاً مرتکب کار اشتباهی نشده بود.

او همچنین توقعی که به خاطر نقش های قبلی اش از او ایجاد شده را نادرست دانست.

سید جواد هاشمی که بیشتر با نقش هایش در فیلم های مذهبی و دفاع مقدسی شناخته می شود، در یکی از قسمت های سریال زخم کاری که از شبکه نمایش خانگی پخش می شد، حضور متفاوتی داشت که حواشی ای برایش رقم زد.

در این قسمت از سریال زخم کاری جواد هاشمی با بدنی نیمه عریان در کنار یک استخر حضور داشت. این موضوع در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و دستمایه ی طنز کاربران شد.

حتی وقتی پخش یک برنامه ی تلویزیونی به نام «نشان ارادت» با حضور سید جواد هاشمی به دلیل مشکلات فنی لغو شد، بسیاری معتقد بودند حضور حاشیه ساز این بازیگر در سریال زخم کاری علت آن بوده است. اما سید جواد هاشمی حتی از طعنه ی همکاران خود هم در امان نماند.

برچسب و تگ های مطلب سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم:

سیدجواد هاشمی: اگر به عقب برگرددم باز هم در آن سکانس جنجالی می‌کنم, بازیگران,سریال,فیلم,گوگوش,جنیفر لوپز,باریگران هالیوود,مهناز افشار,اخبار هنرمندان,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن
,اخبار فرهنگی,بازیگران هالیوود,اخبار هنرمندان,بازیگران,سریال,فیلم,اخبار بازیگران,صدا و سیما,فرهنگ و هنر,بازیگران ایرانی,بازیگران زن,جدیدترین اخبار هنرمندان,خبر هنرمندان,خبرهای جدید از بازیگران,

5/5 - (8 امتیاز)

مطالب و محصولات مشابه

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید ♥